Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Kurs języka norweskiego organizowany przez nav - Norwegia

7 Postów
Agnieszka Kmieć
(AgnieszkaKmiec)
Wiking
Może mi ktoś powiedzieć jak działa ten półroczny kurs i jakie dokumenty trzeba mieś zeby się zapisać na ten kurs ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
AgnieszkaKmiec napisał:
Może mi ktoś powiedzieć jak działa ten półroczny kurs i jakie dokumenty trzeba mieś zeby się zapisać na ten kurs ?
jak dziala kurs??
chodzisz.. uczysz sie jezyka...

www.mojanorwegia.pl/zycie_w_norwegii/rea...ukujacych_pracy.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Agnieszka Kmieć
(AgnieszkaKmiec)
Wiking
Żeby dostać sie na kurs trzseba być zarejestrowanym jako bezrobotny. A gdybym chciała chodzić na ten kurs i uczyć sie w Systemie Kno prze internet ? To będzie jakiś problem ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Agnieszka Kmieć
(AgnieszkaKmiec)
Wiking
Żeby dostać sie na kurs trzseba być zarejestrowanym jako bezrobotny. A gdybym chciała chodzić na ten kurs i uczyć sie w Systemie Kno prze internet ? To będzie jakiś problem ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
AgnieszkaKmiec napisał:
Może mi ktoś powiedzieć jak działa ten półroczny kurs i jakie dokumenty trzeba mieś zeby się zapisać na ten kurs ?

Nav nie prowadzi, ani nie kieruje na kursy jezykowe. Co najwyzej kurs przygotowujacy do szukania pracy, na ktorym mozna lyknac troche norweskiego.Warunkiem jest, ze uczestnik kursu jest zarejestrowany jako osoba poszukujaca pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Może mi ktoś powiedzieć jak działa ten półroczny kurs
opowiedz o ten kursie
dotyczy tylko islamistow?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
Lindemans napisał:
AgnieszkaKmiec napisał:
Może mi ktoś powiedzieć jak działa ten półroczny kurs i jakie dokumenty trzeba mieś zeby się zapisać na ten kurs ?

Nav nie prowadzi, ani nie kieruje na kursy jezykowe. Co najwyzej kurs przygotowujacy do szukania pracy, na ktorym mozna lyknac troche norweskiego.Warunkiem jest, ze uczestnik kursu jest zarejestrowany jako osoba poszukujaca pracy.


mnie chcieli skierować na kurs językowy. jakieś trzy lata temu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
AGNIESZKA HOROSZKO
(agula1993)
Wiking
Ja zapisywałam się na taki kurs . Konieczny jest do tego numer personalny. Następnie idziesz do odpowiedniego do Twojego miejsca zamieszkania Nav-u i rejestrujesz się jako bezrobotna. Później musisz zarejestrować Swoje Cv w Nav za pomocą otrzymanego legitimasjonskode. Następnie kierują Cię do osoby , która rejestruję Cię jako zainteresowaną danym kursem. Od tego momentu czekasz na listy z Nav. Jeden to potwierdzenie tego , że jesteś wpisana na listę oczekujących , a drugi jest z odpowiedzią , czy się zakwalifikowałaś na kurs.
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Agnieszka Kmieć
(AgnieszkaKmiec)
Wiking
Rozumiem ale czy potrzebne jest zameldowanie i pozwolenie na prace ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
AgnieszkaKmiec napisał:
Rozumiem ale czy potrzebne jest zameldowanie i pozwolenie na prace ?

Nie pozwolenie na prace, tylko rejestracja pobytu (na podstawie : praca, laczenia rodzin, studia).
Na podstawie rejestracji dostajesz numer personalny. Bez tego to kazdy turysta by oczekiwal od NAV, ze dostanie sie na kurs.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok