Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

mobbing - Norwegia

Czytali temat:
dariusz jankowski tomasz pielka jacek pawlowski mmxx . HABELSCHWERDT Pikusix Pikusix (1761 niezalogowanych)
11 Postów
Dzidek Dzidek
(Dzidek198253)
Wiking
witam wszystkich, mam pytanie czy jest mi w stanie ktoś odpowiedzieć na pytanie jak wygląda sprawa mobbingu w pracy tzn wiem że jestem prześladowany przez swojego przełożonego, niestety nie mam na to dowodów, wiadomo doswiadczam tego indywidualnie na własnej skórze, wszystko jego zdaniem robie źle i nie tak szybko jak jemu się wydaje przy zmianie stanowiska pracy mam ciągle dodawane obowiązki tzn jeśli ktoś robił coś przedemną to robił mniej albo wogule się nie wywiązywał z tego co miał zrobić i było ok jednak ja niestety tak nie mogę bo odrazu jest afera;/ cały czas czuje się kontrolowany, planowany wyjazdy są negowane;/ naprawdę mam dość wiem że nikt za mną nie stanie i nie potwierdzi mojej wresji bo wiadomo jacy są polacy każdy sobie rzepkę skrobie a poza tym niektórzy są ulubieńcami właśnie tego przełożonego i mają co i jak chcą no i oczywiście bez przemęczania się w pracy co mogę zrobić gdzie się udać żeby wkońcu normalnie zacząć życ;/proszę o odpowiedzi i dziękuję za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
zmien prace skoro w tej jestes nieszczesliwy.... takie to proste...

a tu masz od inspekcji pracy...
www.arbeidstilsynet.no/fakta.html?tid=78225
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Yatsek napisał:zmien prace skoro w tej jestes nieszczesliwy.... takie to proste...
DOKŁADNIE ...
---

Co prawda nie napisałeś :
- co to za praca ... / warsztat ... budowa ... biuro /
- co za firma ... /Polska ... Norweska /
- Kto wchodzi ci za skórę , Polak ... Norg ...
---
Niemniej , zacznij powoli i spokojnie , szukać innego pracodawcę ...
---
A jak już znajdziesz , to po prostu ...
WIADOMO ...!!!
... "RZUCASZ majstrowi narzędzia pod nogi i mówisz mu , by sobie sam podniósł i dał NASTĘPNEMU naiwnemu ..."
---
Proste jak drut , zwinięty w kłębek , na dodatek w kieszeni .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
jaka by ta praca nie byla nie mozna dac soba pomiatac... szacunek do siebie trzeba miec...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Yatsek napisał:
jaka by ta praca nie byla nie mozna dac soba pomiatac... szacunek do siebie trzeba miec...Niemniej , jeżeli wie się konkretnie , co za rodzaj pracy , to wtedy dokładniej można pokierować w tym temacie .
---
A tak , to jedynie gdybanie , i pisanie patykiem po wodzie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Jesli to posada panstwowa to mozesz narzekac do Verneombudet i gdzie tylko sie da.

A jesli prywatna u prywatnego szefa ktory z wlasnej firmy kieszeni ci placi pensje to o ile cie niewyzywa lub nie poniza w sprawach prywatnych itp. To jestes tylko pracownisiem wiec szef ma prawo wymagac zebys wykonywal zadania zapisane w kontrakcie i moze byc niezadowolony z tego jak je wykonujesz a jego stosunki z innymi pracownisiami to jego prywatna sprawa (czy ich dziewczyny robia mu gale albo pracownisie mu przywoza wodke z Polski itp itd. i dlatego ich bardziej lubi).

A jak ci sie niepodoba to zawsze mozna zasilic szeregi bezrobotnych i dolaczyc do choru placzacych jak to im zle i niedobrze bo forsy nie ma.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
Jeżeli Twoim szefem jest Norweg, to po pierwsze powiedz mu co Ci się nie podoba i zrób to w cztery oczy. Zapytaj dlaczego tak z Tobą postępuje i uświadom go, że wiesz jakie masz prawa. Nie licz na pomoc kolegów, a bądż stanowczy w rozmowie. Pamiętaj aby mieć argumenty na poparcie swojej dobrze wykonywanej pracy. Nie używaj argumentu, że X robi to żle a Ty musisz dobrze...musisz wiadomo, możesz powiedzieć, że guzik Cię to obchodzi, że inni robią to żle itp, itd. Powinno pomóc, nie daj się!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Dzidek198253 napisał:
nikt za mną nie stanie i nie potwierdzi mojej wresji bo wiadomo jacy są polacy każdy sobie rzepkę skrobie a poza tym niektórzy są ulubieńcami właśnie tego przełożonego i mają co i jak chcą no i oczywiście bez przemęczania się w pracy co mogę zrobić gdzie się udać żeby wkońcu normalnie zacząć życ;/proszę o odpowiedzi i dziękuję za pomoc
no strasznie źle trafiłeś biedaku
ty taki dobry, a inni beee
może ty Polack jesteś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Dzidek Dzidek
(Dzidek198253)
Wiking
dziękuje wszystki za odpowiedzi, jest to firma norweska w której większość to polaki niestety jest podział na tych lepszych i gorszych, jeszcze raz dzięki za słowa wsparcia, i biorę się do działania pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Dzidek198253 napisał:
dziękuje wszystki za odpowiedzi, jest to firma norweska w której większość to polaki niestety jest podział na tych lepszych i gorszych, jeszcze raz dzięki za słowa wsparcia, i biorę się do działania pozdrawiam
Jeżeli tak , to jaki widzisz problem w Tym , by usiąść z adwersarzem do wspólnego stołu , zastawionego nie tylko zagryzkami ale i również ... CZYSTĄ PERLISTĄ ... uprzednio schłodzoną w lodówce na złość ... Jaście ...
---
Pamiętaj , że wszystkie "brudy" w firmie , powinno się prać , we własnym gronie .
---
Jeżeli , nie potrafisz się zintegrować z brygadą to wszędzie będzie tobie źle ...!!! .
---
I nie wciskaj kitu iż nie pijasz alkoholu .
---
Takie życie i tyle ... albo jest się z grupą albo przeciwko ...
TAK BYŁO ... JEST ... I ZAWSZE BĘDZIE ... ! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok