Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

napisanie zalacznikow do umowy o prace - Norwegia

Czytali temat:
zbigniew zlomaniec (781 niezalogowanych)
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
Czy mozecie polecic jakas firme (Akehus, Buskerud,Oppland) kt. pomoze nam w poprawnym napisaniu PO NORWESKU (nie interesuje mnie angielski)zalacznikow do umowy o prace(o dzielo)

Zalezy mi na poprawnosci prawnej i jezykowej dodatkow , np. obowiazkow pracownika, zakresu odpowiedzialnosci ,itd. Czyli generalnie o rozbudowana umowe o prace, nie o standard z internetu.(Taki jakie widzialam u wielu polskich firm w norwegii)

Macie jakichs sprawdzonych prawnikow, moga byc norwescy.Oczywiscie odplatnie

dzieki ansz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
ansz75 napisał:
Czy mozecie polecic jakas firme (Akehus, Buskerud,Oppland) kt. pomoze nam w poprawnym napisaniu PO NORWESKU (nie interesuje mnie angielski)zalacznikow do umowy o prace(o dzielo)

Zalezy mi na poprawnosci prawnej i jezykowej dodatkow , np. obowiazkow pracownika, zakresu odpowiedzialnosci ,itd. Czyli generalnie o rozbudowana umowe o prace, nie o standard z internetu.(Taki jakie widzialam u wielu polskich firm w norwegii)

Macie jakichs sprawdzonych prawnikow, moga byc norwescy.Oczywiscie odplatnie

dzieki ansz



zdaje się że nie interesuje Cię .... POPRAWNOŚĆ!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
retier1 napisał:
ansz75 napisał:
Czy mozecie polecic jakas firme (Akehus, Buskerud,Oppland) kt. pomoze nam w poprawnym napisaniu PO NORWESKU (nie interesuje mnie angielski)zalacznikow do umowy o prace(o dzielo)

Zalezy mi na poprawnosci prawnej i jezykowej dodatkow , np. obowiazkow pracownika, zakresu odpowiedzialnosci ,itd. Czyli generalnie o rozbudowana umowe o prace, nie o standard z internetu.(Taki jakie widzialam u wielu polskich firm w norwegii)

Macie jakichs sprawdzonych prawnikow, moga byc norwescy.Oczywiscie odplatnie

dzieki ansz



zdaje się że nie interesuje Cię .... POPRAWNOŚĆ!!!!!


@retier, za te riposte trzeba ci polac dobrej wodki

@ ansz75, w czym macie problem? Wez lovsamling, poszukaj hasla " arbeidsmiljøloven", wybierz paragrafy i forskrift'y ktore cie interesuja i stworz zalacznik do umowy.
Mozesz, a nawet musisz przepisac slowo w slowo, co nie jest trudne. I w dodatku wszystko jest juz gotowe i po norwesku .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
Polska poprawnosc mnie nie interesuje. Mowilam tez ze nie szukam wzorca z netu ani innego zbioru prav. Nawiasem mowiac to nie arbeidsmiljø loven mnir interesuje....a prawo cywilne. Ale wy zawsze wiecie ... na szczęście znalazly sie poza forum polacy kr. Nie tylko czepiac pierdol sie potrafia ale i czadami maja troche wiecej oleju w glowie niz tylko pisanie zlosliwych uwag.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
Takie spidywanie z netu i innych schematow konczy sie u adwokata.... to troszke trudniejsze napisac dobra umowe niz pospisywac paragrafy z ksiag...ale wie to tylko ten kt. Widzial umowę napisana przex firmy norweskie na ta samma usluge i przez girmy polskie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
ansz75 napisał:
Polska poprawnosc mnie nie interesuje. Mowilam tez ze nie szukam wzorca z netu ani innego zbioru prav. Nawiasem mowiac to nie arbeidsmiljø loven mnir interesuje....a prawo cywilne. Ale wy zawsze wiecie ... na szczęście znalazly sie poza forum polacy kr. Nie tylko czepiac pierdol sie potrafia ale i czadami maja troche wiecej oleju w glowie niz tylko pisanie zlosliwych uwag.

Kobieto, lovsamling to zbior praw obowiazujacych w Norwegii, najnowsze wydanie jest z roku 2012, to samo znajdziesz na Lovdata.
Ja nie mowie o jakichs gotowych wzorach umow, tylko o szczegolnym prawie, o szczegolnych paragrafach, ktore sa potrzebne, aby taka umowe stworzyc. Wszyscy, dokladnie wszyscy maja obowiazek opierac sie na tej ksiedze, myslisz, ze jak wynajmujesz mieszkanie i podpisujesz umowe, to paragrafy w umowie skad pochodza? Sa przepisane z lovsamling, bo to od tego jest. I nie trzeba byc prawnikem, zeby to umiec przeczytac, chociaz mozna skorzystac z uslugi.
Nawiasem mowiac, skoro arbeidsmiljøloven nie jest prawem cywilnym, to jakim jest?? Karnym???
Nie dziwie sie, ze bylas zona Araba.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ayot adot
(123456a)
Stały Bywalec
Hilton i cala banda uczonych z Bierutowic@
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów
pie knis
(pieknis)
Stały Bywalec
Ansz,ty zona araba bylas? A tak fajna babka,mogla z ciebie byc [*]
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
pieknis napisał:
Ansz,ty zona araba bylas? A tak fajna babka,mogla z ciebie byc [*]


kiedyś nawet próbowała taką być.....ciekawe co spowodowało taki zwrot o 90 stopni?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Hilton napisał:Nawiasem mowiac, skoro arbeidsmiljøloven nie jest prawem cywilnym, to jakim jest?? Karnym???
Nie dziwie sie, ze bylas zona Araba.

BRZYDKO ...!
bardzo BRZYDKO ...!!!.
---
HILTONKO ...

---

Widzę , że i Tobie , jakiś Nerw puścił ...
---
Czyżby Wiosna , zbyt gwałtownie zawitała w okolice Oslo ? .

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok