Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Para szuka pracy - Norwegia

Czytali temat:
Karol S Mariusz Kucharski Malgorzata Skora Andrzej Będlin (1234 niezalogowanych)
4 Posty
Iza P
(CiKoko)
Wiking
Hej,
Chciałabym od sierpnia tego roku wyjechać na dłużej do Norwegii, niestety większość ogłoszeń na które aplikowałam została bez odzewu, tak samo z płatnymi ogłoszeniami, które zamieszczałam na wielu portalach. Dlatego pomyślałam o forum.
Jestem skłonna zapłacić nie małą prowizję, za pomoc w znalezieniu pracy dla pary, w dowolnym regionie Norwegii. Znamy bardzo dobrze język angielski, norweskiego zaczęliśmy uczyć się dopiero dwa miesiące temu, więc nie mogę nazwać tego nawet podstawowym, ale jesteśmy otwarci na naukę
Podejmiemy prawie każdy typ pracy fizycznej, od pracy na produkcji (najmilej widziana), po sprzątanie, pakowanie, praca na magazynie, przy wykładaniu towaru, sortowaniu.
Osoby, które są skłonne pomóc, oraz chcą dorobić do pensji, proszę o kontakt na priv. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
czyli oboje umiecie zbierać jabłka
a jak z malowaniem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
590 Postów
Szymek Bednarski
(Simmon)
Wyjadacz
CiKoko napisał:
Hej,
Chciałabym od sierpnia tego roku wyjechać na dłużej do Norwegii, niestety większość ogłoszeń na które aplikowałam została bez odzewu, tak samo z płatnymi ogłoszeniami, które zamieszczałam na wielu portalach. Dlatego pomyślałam o forum.
Jestem skłonna zapłacić nie małą prowizję, za pomoc w znalezieniu pracy dla pary, w dowolnym regionie Norwegii. Znamy bardzo dobrze język angielski, norweskiego zaczęliśmy uczyć się dopiero dwa miesiące temu, więc nie mogę nazwać tego nawet podstawowym, ale jesteśmy otwarci na naukę
Podejmiemy prawie każdy typ pracy fizycznej, od pracy na produkcji (najmilej widziana), po sprzątanie, pakowanie, praca na magazynie, przy wykładaniu towaru, sortowaniu.
Osoby, które są skłonne pomóc, oraz chcą dorobić do pensji, proszę o kontakt na priv. Pozdrawiam


To ile wynosi ta niemała prowizja?
Tylko poważne kwoty niech wchodzą do obrotu.....
.....wtedy to przemawia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
590 Postów
Szymek Bednarski
(Simmon)
Wyjadacz
A w czym tak naprawdę jesteście dobrzy?
Tzn Specjalistami.
Każdy coś potrafi przecież.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Iza P
(CiKoko)
Wiking
20 tyś NOK, albo jak kto woli 10tyś złotych (od pary, płatne po pierwszym przepracowanym miesiącu - wcześniej spisana umowa cywilno prawna, w której zobowiązujemy się zleceniobiorcy na wypłatę prowizji w określonym czasie).
Mój chłopak posiada kurs na wszystkie typy wózków widłowych, z uprawnieniami do wymiany butli, oraz szkolenie na magazyniera.
Ja posiadam tylko na stylizacje paznokci, chociaż szybko się uczę i jestem pracowita. Oboje posiadamy doświadczenie w pracy na produkcji, oraz w branży usługowej. Byłam wcześniej również kelnerka, pracowałam na kasie oraz wykładałam towar.
Oboje mamy wyższe wykształcenie, bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
CiKoko napisał:Oboje mamy wyższe wykształcenie, bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Skoro macie to co macie , to może w tym kierunku IDŹCIE !? .
---
Do Sierpnia Macie wszak jeszcze sporo czasu !
---
Możecie zaryzykować i słać CV do Firm o waszym profilu zawodowym .
---
SZUKAJCIE na stronie -NAV- w zakładkach praca , nie trzeba się rejestrować ...
---
NIE IDŹCIE NA ŁATWIZNĘ ... !!! .
---
DAJCIE COŚ Z SIEBIE ... szukając namolnie i tak samo , ślijcie setki CV tylko pamiętajcie iż w Norge trzeba niestety coś o danych firmach do których się aplikuje WIEDZIEĆ , chociażby to co można znaleźć w necie ... , i w liście motywacyjnym ten fakt uwypuklić sugerując iż właśnie wy chcecie związać z tą firmą dalszą Waszą Przyszłość Zawodową .
---
A pro po , w jakim kierunku , macie to wyższe wykształcenie ? .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
tlenick tlenick
(tlenick)
Wiking
Parę prosze o kontakt na GG 882222
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
gabriel napisał:
CiKoko napisał:Oboje mamy wyższe wykształcenie, bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Skoro macie to co macie , to może w tym kierunku IDŹCIE !? .
---
Do Sierpnia Macie wszak jeszcze sporo czasu !
---
Możecie zaryzykować i słać CV do Firm o waszym profilu zawodowym .
---
SZUKAJCIE na stronie -NAV- w zakładkach praca , nie trzeba się rejestrować ...
---
NIE IDŹCIE NA ŁATWIZNĘ ... !!! .
---
DAJCIE COŚ Z SIEBIE ... szukając namolnie i tak samo , ślijcie setki CV tylko pamiętajcie iż w Norge trzeba niestety coś o danych firmach do których się aplikuje WIEDZIEĆ , chociażby to co można znaleźć w necie ... , i w liście motywacyjnym ten fakt uwypuklić sugerując iż właśnie wy chcecie związać z tą firmą dalszą Waszą Przyszłość Zawodową .
---
A pro po , w jakim kierunku , macie to wyższe wykształcenie ? .


heh przemówiłt ten, który wysłał milion CV i dostał 2 mln propozocji dobrze płatnej pracy....
Bezczelny typ z ciebie purple, oj bezczelny....

co tzn. "A pro po" ? to po sląsku, czy pólnocno norwesku ?

aaaaaaaaaaaaa do tej pary > z waszymi "kwalifikacjami", to polecam wyspy, bo tutaj tego rodzaju pracy, czyt. kazdej nie ma prawie wcale...
czemu na siłe wszyscy do norwegii sie pchają, a potrafią robic....NIC
Znacie bosko ang. to wyspy polecam, bo tam wciąz agencje proponuja taki "rodzaj pracy" za niezłe pieniądze, a koszty utrzymania o 60% nizsze!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Iza P
(CiKoko)
Wiking
gabriel napisał:
CiKoko napisał:Oboje mamy wyższe wykształcenie, bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Skoro macie to co macie , to może w tym kierunku IDŹCIE !? .
---
Do Sierpnia Macie wszak jeszcze sporo czasu !
---
Możecie zaryzykować i słać CV do Firm o waszym profilu zawodowym .
---
SZUKAJCIE na stronie -NAV- w zakładkach praca , nie trzeba się rejestrować ...
---
NIE IDŹCIE NA ŁATWIZNĘ ... !!! .
---
DAJCIE COŚ Z SIEBIE ... szukając namolnie i tak samo , ślijcie setki CV tylko pamiętajcie iż w Norge trzeba niestety coś o danych firmach do których się aplikuje WIEDZIEĆ , chociażby to co można znaleźć w necie ... , i w liście motywacyjnym ten fakt uwypuklić sugerując iż właśnie wy chcecie związać z tą firmą dalszą Waszą Przyszłość Zawodową .
---
A pro po , w jakim kierunku , macie to wyższe wykształcenie ? .



Tak jak napisałam w pierwszym poście, szukamy pracy, ogłoszenie tego typu to już ostateczność. Od czterech miesięcy wysyłamy cv, listy motywacyjne, na NAV również, siedzimy ze słownikami i tłumaczymy norweskie oferty, codziennie odpowiadamy na kilka, szukaliśmy również przez pośredników. Nic, od kilku miesięcy.
Ja jestem po dziennikarstwie, specjalizacja reklama i public relations, a mój chłopak po lingwistyce angielskiej z arabskim.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Iza P
(CiKoko)
Wiking
aaaaaaaaaaaaa do tej pary > z waszymi "kwalifikacjami", to polecam wyspy, bo tutaj tego rodzaju pracy, czyt. kazdej nie ma prawie wcale...
czemu na siłe wszyscy do norwegii sie pchają, a potrafią robic....NIC
Znacie bosko ang. to wyspy polecam, bo tam wciąz agencje proponuja taki "rodzaj pracy" za niezłe pieniądze, a koszty utrzymania o 60% nizsze![/quote]

Anglia pozostaje jako plan awaryjny, jeśli do lipca nic nie uda się znaleźć w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok