Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Piotrek B aleksandra zielonka Piotr Wojtala Adriana . mmxx . beti46 Dagmara Korzus Pablo33 Joanna Łyczko Mar S (3521 niezalogowanych)
4 Posty
Kamil Darmochwał
(kamil666)
Wiking
Ja też dostałem meila z dokumentani i zadzwoniem to ten niby Ariel Tomczyk mówił ze trzeba wpłacic 700zł do banku nie na konto tylko na dowód jakiegos szefa z norwegi .On poda pesel serie itd. te 700zł to kałcja na mieszkanie zwracana przed przyjazdem niewiem oco chodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Kamil Darmochwał
(kamil666)
Wiking
Tez mam ten problem masz jakis namiar na siebie gg fb
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Milena Milena
(m5ilena)
Wiking
Witam,

my z mężem również dostaliśmy umowę zdjęcia etc. Ja jednak napisałam e-maila do firmy Coop i dostałam informację, że moje pytanie zostało skierowane do działu personalnego. Więc jeśli coś odpiszą to dam wam znać. Ale wydaje mi się, że to jeden wielki przekręt.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów

(norki11)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Kamil Darmochwał
(kamil666)
Wiking
Ja rozmawiałem z kolezanka w Norwegi i tez cos podzwoni , dziwi miene jedno zadnej rekrutacji nawet nie zapytał jak sie nazywam , a na sam koniec kaze placic jak zaden posrednik nie pobiera oplat no chyba ze sam za przejazd oplacasz , nic onich nie ma , ale jak znim jakies 2g temu rozmawiałem to spytałem kto to dedek i ruszkowski to powiedzał ze on jest pracownikiem a oni jezdz
a po europie zbieraja ludzi do pracy i sa jego przełozonymi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Milena Milena
(m5ilena)
Wiking
Tylko w niektórych ogłoszeniach dotyczących tej samej pracy Tomasz na na nazwisko Dedek, a w innych Deszek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów

(norki11)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
sprawa śmierdzi na kilometr, nie ma co sobie głowy zawracać ...chyba , że chcecie stracić pieniądze ...w Norwegii jest mnóstwo osób szukających pracy ...także to powinno dać wam do myślenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Milena Milena
(m5ilena)
Wiking
Odpisali mi z Coop, że w tej chwili nie prowadzą takiej rekrutacji - więc ta cała szajka to jedno wielkie oszustwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
DARIA SZAŁKOWSKA
(MIJAGI922)
Wiking
Witajcie.
Czy Wy też zostaliście oszukani? Wczoraj wysłałam im pieniadze za mnie i za mojego chłopaka mieli odeslac Nam bilety i nagle zero odezwu, jestem zalamana.. bylismi dzisiaj na policji i kazali Nam zebrac wieksza liczbe oszukanych osob przez tego 'posrednika' i zlozyc sprawe do wojewodzkiej komenty, wtedy mozemy powalczyc o nasze stracone pieniadze.. PROSZE O KONTAKT, TO BARDZO WAZNE GG:9868066
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok