Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Nr personalny a praca - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir Pucicki (850 niezalogowanych)
1 Post
Tomek B
(bacyk)
Wiking
Witam Wszystkich !!!

Mam pytanie odnośnie pracy w norwegi jest zapotrzebowanie na pracę dla Rusztowaniowców tlyko wymagają odrazu nr personalny, ja bym wyjeżdzał pierwszy raz i takiego nr nie posiadam, a wiem ze raczej nr można wyrobić mając umowę z pracodawcą !!! czy jest jakaś możliwość wyrobienia nr nie mając umowy z pracodawcą ? bo przez to nie mogę wyjechać do pracy, poniewaz oni chcą juz na gotwe miec pracownika bez zadnego załatwiania papierów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Paulina Skibowska
(Paulinakrk1)
Wiking
Bez umowy o prace i pozwolenia z policji numeru stalego nie dostaniesz, jedynie co to bedac juz na miejscu w Norwegii mozesz sie starac o D-nummer czyli tymczasowy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Andrzej Łyczywek
(endrjju21)
Wiking
Witam poszukuje pracy w norwegii jako stolarz mam doswiadczenie w montowaniu schodów i składaniu i montowaniu frątów takze miałem doczynienia z konstrukcjami drewnianymi angielski znam komunikatywnie prosze o pomoc 514758219 lub andrzejlyczywek@o2.pl pozdrawiam i z góry dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Adam Dunaj
(Duncyk)
Wiking
Paulinakrk1 napisał:
Bez umowy o prace i pozwolenia z policji numeru stalego nie dostaniesz, jedynie co to bedac juz na miejscu w Norwegii mozesz sie starac o D-nummer czyli tymczasowy.

witam...mam pytanko jesli chodzi o ten D-nummer...czy jesli zostaje ztatrudniony przez pracodawce to tez dostaje taki numer tymczasowy czy juz normalny staly?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Duncyk napisał:[ witam...mam pytanko jesli chodzi o ten D-nummer...czy jesli zostaje ztatrudniony przez pracodawce to tez dostaje taki numer tymczasowy czy juz normalny staly?
To wszystko zależy od >UDI< Urzędu Imigracyjnego ...
Jednym dają stały , a Innym pozostawiają Tymczasowy ...
---
Z reguły , teraz nr czasowy , nadaje urząd skarbowy , jak Turysta , zdecyduje się na legalną pracę i z umową , przyjdzie do urzędu po kartę podatkową .
---
Takim posunięciem , wyszli Ludziom na przeciw , oraz ukrócili znacznie , kombinacje przez pracodawców .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Adam Dunaj
(Duncyk)
Wiking
gabriel napisał:
Duncyk napisał:[ witam...mam pytanko jesli chodzi o ten D-nummer...czy jesli zostaje ztatrudniony przez pracodawce to tez dostaje taki numer tymczasowy czy juz normalny staly?
To wszystko zależy od >UDI< Urzędu Imigracyjnego ...
Jednym dają stały , a Innym pozostawiają Tymczasowy ...
---
Z reguły , teraz nr czasowy , nadaje urząd skarbowy , jak Turysta , zdecyduje się na legalną pracę i z umową , przyjdzie do urzędu po kartę podatkową .
---
Takim posunięciem , wyszli Ludziom na przeciw , oraz ukrócili znacznie , kombinacje przez pracodawców .


Dziekuje bardzo za odp.... mam jeszcze jedno pytanie... mianowicie chodzi mi o to ze od jakiegos czasu staram sie wyjechac do pracy, mam wszystkie uprawnienia, znam j.angielski i spore doswadczenie w rusztowaniach, ale wczesnie nie pracowalem w Norewgii... jak najlepiej i najszybciej moge dostac tam prace...zaznaczam , ze nie posiadam numeru personalnego , czy to jest az tak wielka przeszkoda , zebym mogl podjac tam prace?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
duży ...do póki nie załatwisz sobie kontraktu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
endrjju21 napisał:
Witam poszukuje pracy w norwegii jako stolarz mam doswiadczenie w montowaniu schodów i składaniu i montowaniu frątów takze miałem doczynienia z konstrukcjami drewnianymi angielski znam komunikatywnie prosze o pomoc 514758219 lub andrzejlyczywek@o2.pl pozdrawiam i z góry dziekuje


Załóż sobie swój wątek a nie wpierdalasz się wszędzie!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Duncyk napisał:
gabriel napisał:
Duncyk napisał:[ witam...mam pytanko jesli chodzi o ten D-nummer...czy jesli zostaje ztatrudniony przez pracodawce to tez dostaje taki numer tymczasowy czy juz normalny staly?
To wszystko zależy od >UDI< Urzędu Imigracyjnego ...
Jednym dają stały , a Innym pozostawiają Tymczasowy ...
---
Z reguły , teraz nr czasowy , nadaje urząd skarbowy , jak Turysta , zdecyduje się na legalną pracę i z umową , przyjdzie do urzędu po kartę podatkową .
---
Takim posunięciem , wyszli Ludziom na przeciw , oraz ukrócili znacznie , kombinacje przez pracodawców .


Dziekuje bardzo za odp.... mam jeszcze jedno pytanie... mianowicie chodzi mi o to ze od jakiegos czasu staram sie wyjechac do pracy, mam wszystkie uprawnienia, znam j.angielski i spore doswadczenie w rusztowaniach, ale wczesnie nie pracowalem w Norewgii... jak najlepiej i najszybciej moge dostac tam prace...zaznaczam , ze nie posiadam numeru personalnego , czy to jest az tak wielka przeszkoda , zebym mogl podjac tam prace?


tak się zastanawiałam czy to ten sam człowiek pisał,bo dostał odp a powielił pytanie tylko z drugiej mańki...o Boze widzisz a nie grzmisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
oppland napisał:tak się zastanawiałam czy to ten sam człowiek pisał,bo dostał odp a powielił pytanie tylko z drugiej mańki...o Boze widzisz a nie grzmisz
Też to zauważyłem , dlatego dałem sobie siana w Lakierki ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok