Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pracownik niewykwalifikowany najlepiej Bergen - Norwegia

Czytali temat:
piotrek14 Kamila21 (3477 niezalogowanych)
2 Posty

(aries72)
Wiking
Pilnie szukam pracy jako pracownik niewykwalifikowany oraz jakiegoś pokoju do wynajęcia.

Osoby, które mają informacje od potencjalnych pracodawców lub mogą bezinteresownie takich wskazać bardzo proszę o pomoc.

Z wykształcenia jestem technikiem obróbki skrawaniem ale nigdy nie pracowałem w zawodzie – dlatego interesuje mnie jakakolwiek stała praca, z której można się utrzymać. Szybko się uczę angielski komunikatywny, prawo jazdy B, przez ostatnie 17 lat pracowałem jako pośrednik finansowo - ubezpieczeniowy i turystyczny. Bardzo serdecznie proszę o informacje dotyczące perspektyw otrzymania pracy w Norwegii najchętniej w Bergen.

Proszę o poważne odpowiedzi, za które z góry serdecznie dziękuję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
piotr xxxxxxx
(joda)
Wiking
Niby wpis jak setki innych, ale setki innych, ale nie daje rady czytac takich bzdur, albo przyjedź w ciemno albo nie zasmiecaj forum.Wnioskuje że po nicku że masz ok40 lat, żenujące jest to że wierzysz że znajdziesz tak pracę, każdy kto tu jest ma pewnie pełno znajomych którym w pierwszej kolejności by załatwił pracę, a tu się znajduje gość bez kwalifikacji i jeszcze zakwaterowanie chce....hahahhhanaha, zenada, palnej sobie w łeb lepiej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
www.bcp.no/
tu masz pokoje
teraz sie naucz norweskiego uzbieraj ze 25 000zl i mozesz szukac pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
PRZEMYSLAW pogorzelec
(przemekuk)
Nowicjusz
Zrób prawko kat.C i spróbuj szczęścia w Z.P.R na senatorskiej we Warszawie.to firma która wysyła ludzi do pracy w wesołych miasteczkach i cyrkach.Pieniądze nie są jakieś cudowne ale sama praca daje możliwości.Po pierwsze masz stałą pracę,po drugie zakwaterowanie i wyżywienie za darmo a po trzecie będąc na miejscu masz kilka miesiecy żeby sobie coś ogarnąć.
www.pupkazimierzawielka.pl/edc_media/med...ploads/files/zpr.pdf
Na tej stronie jest namiar na Barbarę Dawidowicz która jest właścicielem firmy.
Z góry mówię że praca do której Z.P.R skieruje to prawie obóz ale jak wspomniałem lepsze to niż nic.Zawsze można zarabiając juz grosz w NO poszukac mozliwosci zachaczenia się gdzie indziej.

Powodzenia zyczę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
przemekuk napisał:
Zrób prawko kat.C i spróbuj szczęścia w Z.P.R na senatorskiej we Warszawie.to firma która wysyła ludzi do pracy w wesołych miasteczkach i cyrkach.Pieniądze nie są jakieś cudowne ale sama praca daje możliwości.Po pierwsze masz stałą pracę,po drugie zakwaterowanie i wyżywienie za darmo a po trzecie będąc na miejscu masz kilka miesiecy żeby sobie coś ogarnąć.

patrzcie ludziska
ja ci tu tych co po dłuższym pobycie w UK chcą nam się objawić wyszydzam i od świń zowię
a tu ci taki spryciula
no aż mnie zazdrość wzięła, że ja takiego postu nie wymyśliłem
w każdym bądź razie plus i szacun za najlepszy jak na razie post w 2013 roku
wysyłać wszystkich poszukujących pracy w Norge do cyrku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
PRZEMYSLAW pogorzelec
(przemekuk)
Nowicjusz
jasta102 napisał:
przemekuk napisał:
Zrób prawko kat.C i spróbuj szczęścia w Z.P.R na senatorskiej we Warszawie.to firma która wysyła ludzi do pracy w wesołych miasteczkach i cyrkach.Pieniądze nie są jakieś cudowne ale sama praca daje możliwości.Po pierwsze masz stałą pracę,po drugie zakwaterowanie i wyżywienie za darmo a po trzecie będąc na miejscu masz kilka miesiecy żeby sobie coś ogarnąć.

patrzcie ludziska
ja ci tu tych co po dłuższym pobycie w UK chcą nam się objawić wyszydzam i od świń zowię
a tu ci taki spryciula
no aż mnie zazdrość wzięła, że ja takiego postu nie wymyśliłem
w każdym bądź razie plus i szacun za najlepszy jak na razie post w 2013 roku
wysyłać wszystkich poszukujących pracy w Norge do cyrku

Nie...Najlepiej ich wszystkich wyzwać od kurew i chuji jak jakis frajer.
Psem ogrodnika to byle łachudra być potrafi.Ja juz z ich usług nie skorzystam bo za mało płacą ale nie znaczy to że jak komuś za te pieniądze będzie się chciało pracować (na dzień dzisiejszy pewnie płacą na czysto z 11.000NOK plus micha i spanie) to jest kurwa gorszy albo coś.Ogarnij to w koncu człowieku.sam pierdolisz że Polacy to bydło bo to czy tamto ale sam wcinasz się w tematy jak dekiel w pi...dę i zamiast napisać coś konstruktywnego to pokazujesz że Ci Polacy co w Norwegii siedzą to banda frajerów i jebanych trzęsidup że przyjadą inni i im tą Norwegię zabiorą.
Ktoś o twoim ilorazie braku inteligencji poczyta trochę i jeszcze faktycznie iodniesie wrażenie że same buraki granatem od pługa urwane tam wyjechały.Na szczęście nie jesteś tu sam jeden na tym forum i czasem odezwie się ktoś kto udowodni że normalnych ludzi też trochę wyemigrowało
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Wiking
buraki!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
Jest na forum niejaki Wacek,i zna odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania-co,gdzie,kiedy,za ile,w jaki sposób,czemu,po co,jak,możę,....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
arne napisał:
buraki!!!!!!!
no
w Norge buraków się nie uprawia
ale cukru maja w brud
i buraków z importu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(da4thvader)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok