Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

jak załozyc konto w banku ? - Norwegia

Czytali temat:
Marek Kowalczyk Piotr Za... Kamil Woźniak dcb30 Pawel Pawel Krzysztof J Barbara Piwowarczyk (1512 niezalogowanych)
7 Postów
Wiking
witam ,
jakie dokumenty sa potrzebne do założenia konta w banku dla osoby niepełnoletniej ?

z gory dziekuje za odpowiedzi , Pozdrawiam ; )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
agó napisał:
witam ,
jakie dokumenty sa potrzebne do założenia konta w banku dla osoby niepełnoletniej ?

z gory dziekuje za odpowiedzi , Pozdrawiam ; )

chodzi o konto na stypendium?
po pierwsze zgoda obojga rodziców na piśmie..tzn.na bankowych dokumentach...paszport, numer personalny...dobrze jest mieć też pozwolenie na pobyt ale od mojego syna nie chcieli...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty

(20alex20)
Nowicjusz
Zabierz ze soba,ktoregos z rodzicow,paszport i numer porsonalny.Faktycznie rodzice musza podpisac papiery bankowe.Na miejscu zrobia Ci fotke.Chyba ,skoro jestes nieletnia,najpierw zaloza Ci konto na koncie ktoregos rodzica..takie "podkonto".Rodzic bedzie widziec na swoim koncie ile masz kasy ,jednak nie widac na co wydajesz i gdzie placisz.Tyle ja wiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
20alex20 napisał:
Zabierz ze soba,ktoregos z rodzicow,paszport i numer porsonalny.Faktycznie rodzice musza podpisac papiery bankowe.Na miejscu zrobia Ci fotke.Chyba ,skoro jestes nieletnia,najpierw zaloza Ci konto na koncie ktoregos rodzica..takie "podkonto".Rodzic bedzie widziec na swoim koncie ile masz kasy ,jednak nie widac na co wydajesz i gdzie placisz.Tyle ja wiem.

musi byc zgoda obojga,tyle,ze moj mąż nie był a dokumenty wysłali poczta aby podpisał...mojemu załozyli osobne konto i z tego wzgledu,ze my posiadamy dostal tez dostep do banowości internetowej z czytnikiem...a na koniec dali mu jeszcze taki brulionik aby uczył sie wydatkowac kasiorke ile wydał,kiedy i gdzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty

(20alex20)
Nowicjusz
Tak...daja tez "tokena" i mozliwosc dostepu do bankowosci internetowej ,przez "komorke" rowniez
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
tak to chodzi o konto na stypendium ; )
Bardzo dziekuje za odpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok