Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

konto bankowe, w jakim banku najlepiej wybrać - Norwegia

Czytali temat:
boj fra oszlo Tomasz Chachiel Bartłomiej Studziński Piotras93 sweet man wujeek Wojtek Kryspin guldur daxx75 Hubert*** Sebadzidek (1291 niezalogowanych)
8 Postów
Witek Witek
(witko75)
Wiking
witam, jestem w norwegii dosc krotko i jeszcze slabo orientuje sie w tutejszych realiach.
w najblizszym czasie bede musial zalozyc konto bankowe. jaki bank polecacie.
zalezy mi na jak najnizszych oplatach (za samo konto, za wyplaty, za wyplaty z bankomatow i placenie w sklepach zagranica).
ktos podal skandiabanken.no, podpowie mi ktos gdzie jest placowka tego banku w oslo.

pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...najkorzystniej

bedzie w minibanku...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
186 Postów
Mateusz Okoń
(kuurc)
Stały Bywalec
Chciałbyś nauczyć się jezyka NORWESKIEGO przy minimalnym wysiłku? Nie masz czasu ani pieniędzy na drogie kursy językowe?
Lubisz słuchać czegoś w samochodzie, domu, tramwaju, autobusie?
Przygotowujesz się DO, rozmowy o pracę, egzaminu lub po prostu chcesz się w końcu dogadać z kimś na wakacjach?
allegro.pl/listing/user.php?us_id=16549743
Polecam bo mi NAPRAWDE POMÓGŁ!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Witek Witek
(witko75)
Wiking
moja interakcja z bankami w polsce ograniczała się do wypłacania z bankomatów i robienia przelewów przez internet, prawdopodobnie tak samo będzie tutaj.
mam bieżące zobowiązania finansowe w kraju i będę musiał przelewać pieniądze do polski, zależy mi więc aby przelewy międzynarodowe były możliwie jak najtańsze.
karty płatniczej będę używał też poza norwegią, dlatego zależy mi aby opłaty za płacenie za zakupy i wypłaty z bankomatów zagranicą były jak najniższe, najlepiej zerowe.
prowadzenie konta i wszystkie inne opłaty zredukowane do minimum.
poziom obsługi- zależy co przez to rozumieć. jeżeli dostępność (ilość) darmowych bankomatów, to ma to dla mnie znaczenie, jeżeli dobrą obsługę klienta face to face, to mam to w nosie, bo prawdopodobnie nie będę odwiedzał placówek.
z grubsza tego oczekuję od banku.

nie wpadłem na to, że skandiabank to bank wyłącznie internetowy. bez znajomości norweskiego nie jest to tak dziwne.

pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
to jak dla mnie bedzie to NORDEA )))) w PL tez nordea rachunek ROR... nie chce mi sie juz tlumaczyc p raz milion dwudziesty dlaczego.... ech
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok