Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

szukam firmy - Norwegia

Czytali temat:
(299 niezalogowanych)
2 Posty
Peter Kowalski
(Wykonawca)
Wiking
Witam. Prowadzę działalność w Polsce związana z budowami dachów. Poszukuje firmy która by chciała poszerzyć zakres działania albo potrzebuje odpowiedzialnej osoby do konstrukcji i krycia dachów, produkcji i montażu altan,tarasów itp. kontakt +48886390226
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Wykonawca napisał:Witam. Prowadzę działalność w Polsce związana z budowami dachów. Poszukuje firmy która by chciała poszerzyć zakres działania albo potrzebuje odpowiedzialnej osoby do konstrukcji i krycia dachów, produkcji i montażu altan,tarasów itp. kontakt +48886390226
Znaczy , że chcesz by Jakiś konkretny fachowiec / lub Firma ...przyjechał/ła z Norwegi do Polski by pracować w Twojej Firmie ...!??? .
---
TAK właśnie jest skonstruowana Twoja Wiadomość .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Peter Kowalski
(Wykonawca)
Wiking
Nie potrzebuje fachowców tylko ja potrzebuje pracy na terenie Norwegii. Mój post można w sumie zrozumieć dwuznacznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
gabriel napisał:
Wykonawca napisał:Witam. Prowadzę działalność w Polsce związana z budowami dachów. Poszukuje firmy która by chciała poszerzyć zakres działania albo potrzebuje odpowiedzialnej osoby do konstrukcji i krycia dachów, produkcji i montażu altan,tarasów itp. kontakt +48886390226
Znaczy , że chcesz by Jakiś konkretny fachowiec / lub Firma ...przyjechał/ła z Norwegi do Polski by pracować w Twojej Firmie ...!??? .
---
TAK właśnie jest skonstruowana Twoja Wiadomość .


czyż byśmy wpadli sie we własne sidła?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
retier1 napisał:...czyż byśmy wpadli sie we własne sidła?
Ano stało się ...
Jednak Gość i tak tego nie zauważył ,
lub nie chce się Mu , podważać zaistniałej sytuacji...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
144 Posty

(koalski)
Stały Bywalec
Wykonawca napisał:
Nie potrzebuje fachowców tylko ja potrzebuje pracy na terenie Norwegii. Mój post można w sumie zrozumieć dwuznacznie.

Czyli szukasz roboty...
Nie, nie mam...
Ale może ktoś inny?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok