Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
nie ważne jak mówi
grunt, że ma dobrą górę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
magda ry
(magdalenary)
Nowicjusz
marianek73 napisał:
myszkaw11 napisał:
To kochani rodacy... zrobisz błąd pisząc szybko a oni już piszą że się nie nadajesz bo w twojej wypowiedzi był błąd żal żal i dziękuje za konkrety.!

Myszka > to nie błąd z powodu szybkiego pisania, tylko..... Ostrołęka (chyba)!

Mówisz też: "będo, zrobio, pójdo, czytajo, gadajo" etc.....(?)
A to chcem jakieś takie wałęsowe chyba?E tam,czepiamy się asystentki o takie duperele,a do czego w sumie jej ta wiedza przy zębach...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
no po to że jak pacjent usłyszy nagle PANIE DOCHTOŻE to mu szczęka opadnie i ugryzie doktorowi palca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
jasta102 napisał:
nie ważne jak mówi
grunt, że ma dobrą górę


janek > z tobą naprawde nie jest dobrze................

Jaka góra?

Gdzie tam talia (?)
Fajna jako asystentka, taka pomocna w usnierzaniu bólu, ale zeby piaskowała zęby?
O nie (!), to jest robota dla mojej pani doktor > te jej oczy, zapach, rozpiety guziczek......

ps: "moja" Luiza bierze 30% wiecej niz inni stomatolodzy,ale ja wierny i obolały zawsze do niej wracam.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
magda ry
(magdalenary)
Nowicjusz
Andre ved mark napisał:
no po to że jak pacjent usłyszy nagle PANIE DOCHTOŻE to mu szczęka opadnie i ugryzie doktorowi palca Ale w Norge nie zrozumie raczej tego oj,uśmiałam się...No tak,tu może powiedzieć leke zamiast lege,to też można opacznie zrozumieć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów

(lena003)
Początkujący
myszkaw11 napisał:
Witam jestem tu nowa i szukam informaci na temat pracy Asystentki stomatologicznej. Planuje emigracje do Norwegi ale zanim to uczynie chcem sie dowiedzieć czy w moim zawodzie znajdę tam prace,wiem że .
Pozdrawiam!!!
jezyk norweski w mowie i pismie to podstawa. Na jakie pieniądze moge liczyć. NIe musze dodawać że posiadam dyplom AS



nie znajdziesz .......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(myszkaw11)
Wiking
Trudno w 5miesiącu ciąży mieć figurę modelki ale jak ktoś ocenia ludzi po wyglądzie wszystko możliwe.!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
myszkaw11 napisał:
Trudno w 5miesiącu ciąży mieć figurę modelki ale jak ktoś ocenia ludzi po wyglądzie wszystko możliwe.!

aaaaaaaaaaaaa po czym miałem cie oceniac?
Janek poruszył twoja "góre" wiec zwróciłem jego uwage na talie i pare innych rzeczy.....
Zamiarem moim nie było sparawic ci przykrosci, tym bardziej ze jestes w ciązy..... : )
Zycze miłego i szybkiego rozwiązania : ))
ps: Jesli mieszkasz w Ełku, to fajnie tam macie > czysto i przyjemnie....
Wizyta papierza odmieniła to miasto i mam nadzieje,ze ciagle idziecie w góre dbając o wygląd i czystosc miasta!

Poza tym jesli jestes w ciązy, to co tu robisz?
Urodzisz za mies, potem trzeba ogarnąc dziecko przez min kilka miesiecy,a ty pytasz o prace w norwergii ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
magdalenaryllo napisał
Ale w Norge nie zrozumie raczej tego oj,uśmiałam się...No tak,tu może powiedzieć leke zamiast lege,to też można opacznie zrozumieć.

nie zamiast tylko razem z lege może zacząć od leke poprzez legge aż do lykke

a myszka to kiedy poszukuje tej pracy .....w czasie ciąży czy tuż po porodzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
marianek73 napisał:

Wizyta papierza odmieniła to miasto

oj maryjanku
od dźwigania tego łańcucha na szyi coś ci się musiało pokićkać w łepetynie
na papierze to Ostrołęka się odmieniła
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok