Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

>>Nadgodziny - Norwegia

Czytali temat:
(397 niezalogowanych)
35 Postów
Daniel Przygoda
(dan_przygoda)
Nowicjusz
Witam
Może mi ktoś podpowiedzieć jak jest płatne wszystko powyżej 7,5 godziny dziennie, pracuje w branży budowlanej?
Dzięki z góry za posty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
dan_przygoda napisał:
Witam
Może mi ktoś podpowiedzieć jak jest płatne wszystko powyżej 7,5 godziny dziennie, pracuje w branży budowlanej?
Dzięki z góry za posty

Zależy jak masz napisane w umowie , oraz czy pracujesz w Normalnej firmie , czy u pośrednika .
Niemniej , ogólnie jest tak :
---
1- Praca w nadgodzinach , bo taki jest cykl technologiczny , np. betonowanie ciągłe . wtedy przychodzi majster i mówi , że musisz zostać i płaci tobie normalne nadgodziny ...wg. tabeli branżowej .
---
2- Praca ...przychodzi majster i pyta się czy chcesz zostać po godzinach , a ty się zgodzisz , to są to zwykłe godziny pracy , jako praca dodatkowa ... do wybrania ... w późniejszym czasie ... np. jedziesz na dłużej do Polski , i to są zwykłe stawki tkie jaką akurat masz .
---
3 - Firmy pośredniczące... typu śmadeko... śmampowery i inne rowery , dają do podpisania aneks . i wtedy wszystkie godziny ponad 7,5 są do wybrania i zwykłe ... nawet jak majster , mówi jak w pierwszym punkcie .
---
To tak z grubsza .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
147 Postów
zx zx
(bergenmarekk)
Stały Bywalec
pierwsze 2 godz 150%,kazda kolejna 200% normy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Daniel Przygoda
(dan_przygoda)
Nowicjusz
Dzięki bardzo o to mi chodziło! A soboty i ewentualnie niedziele jak sobie szefostwo życzy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok