Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

varig oppholdsbevis - co to jest? - Norwegia

Czytali temat:
Jan Nepomucen Krzysztof K. Solomun . Grzegorz Rzepka Michał Necel adam nikt joanna joanna Jan Kowalski Dorota Hanna Slawomir Szynwelski krokodyl7 RICO14102 mayart (5199 niezalogowanych)
6 Postów
Magdalena R
(magdalen)
Wiking
Witam,
Wiem, że po upływie pięciu lat legalnego przebywania w Norwegii mogę się ubiegać o "varig oppholdbevis", nie wiem dokładnie jak to przetłumaczyć, może "status rezydenta"? Czy warto o takie coś się ubiegać i jakie to mi daje prawa? Jeśli ktoś wie, będę wdzięczna za pomoc.
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
magdalen napisał:
Witam,
Wiem, że po upływie pięciu lat legalnego przebywania w Norwegii mogę się ubiegać o "varig oppholdbevis", nie wiem dokładnie jak to przetłumaczyć, może "status rezydenta"? Czy warto o takie coś się ubiegać i jakie to mi daje prawa? Jeśli ktoś wie, będę wdzięczna za pomoc.
pozdrawiam


www.udi.no/Global/upload/Publikasjoner/F..._oppholdsrett-NO.pdf
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Wiking
Musisz miec przepracowane pelne 5lat bez pobytu na zasilku zebys otrzymal to pozwolenie ale wpierw w urzedzie podatkowym musisz ubiegac sie o,, bosat attest,,puzniej z tym dokumentem udajesz sie do udi.jest to zdecydowanie lepsze pozwolenie niz ,,registrering bevis,,poniewaz np. nav nie moze odmowic tobie pomocy gdybys takiej potrzebowa, zas przy registrering bevis ma takie prawo.wiecej odpowiedzi znajdziesz na iom.no w zakladce ,,polscy pracownicy,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok