Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

odszkodowanie - Norwegia

Czytali temat:
Beata T....... (689 niezalogowanych)
4 Posty
piotr ekert
(janek oslo)
Wiking
Pracuje na rusztowaniach i z gury udezylo mnie w tyl glowy i pozrywalo mi miesnie szyjne.Pol roku bylem na zwolnieniu+rehabilitacja.Szefostwo obiecalo mi ze sie wszystkim zajma,ale juz minelo 1,5 roku i nic .Nie mam pojecia czy mi sie cos nalezy.Raport po wypadkowy zostal spisany.Papiery z Legevaktu mam i z Szpitala.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Magdalena88)
Wiking
Najlepiej zgłosić się do firmy, która profesjonalnie się tym zajmuje, wczoraj był artykuł na Mojej Norwegii, że po wypełnieniu tego formularza za pomoc nic się nie płaci :

http://www.mojanorwegia.pl/czytelnia/jak_dostac_odszkodowanie_w_norwegii.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
501 Postów

(Optimus)
Wyjadacz
janek oslo napisał:
Pracuje na rusztowaniach i z gury udezylo mnie w tyl glowy i pozrywalo mi miesnie szyjne.Pol roku bylem na zwolnieniu+rehabilitacja.Szefostwo obiecalo mi ze sie wszystkim zajma,ale juz minelo 1,5 roku i nic .Nie mam pojecia czy mi sie cos nalezy.Raport po wypadkowy zostal spisany.Papiery z Legevaktu mam i z Szpitala.

Mialem cos dojebac, ale chyba szkoda sie nad toba pastwic Juz zycie cie bije.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stasia Stas
(stasia)
Wiking
Optimus napisał:
Juz zycie cie bije.
i to z gury xP

no ale ok, nie kazdy moze ma dostep do slownika.. to moze staraj sie chlopie faktycznie o to odszkodowanie, a potem zainwestuj troche w edukacje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
biorą tylko te z góry wygrane ....zero ryzyka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
janek oslo napisał:
Pracuje na rusztowaniach i z gury udezylo mnie w tyl glowy i pozrywalo mi miesnie szyjne.
to i na gurze będziesz miał wypłacone, albowiem ci, którzy nie zaznali sprawiedliwości na dole, po stokroć odbiorą ją na gurze jako głosi Słowo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Wiking
jeżeli mieszkasz lub mieszkałeś w Norwegii powinieneś wiedzieć, że …
•Jeżeli uczestniczyłeś(aś) w wypadku komunikacyjnym z nie swojej winy, nieważne czy byłeś(aś) kierowcą, pasażerem, pieszym czy rowerzystą
to możesz starać się o odszkodowanie
•Jeżeli uległeś(aś) wypadkowi w pracy bądź w miejscu publicznym
to możesz starać się o odszkodowanie,

Prawnik jest po to żeby Ci bezpłatnie pomóc w ubieganiu się o odszkodowanie. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie www.mojanorwegia.pl/prawnik
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Marta F
(MartaF)
Nowicjusz
W takich przypadkach można się starać o bezpłatną pomoc prawną. Jeśli ubytek na zdrowiu jest stały, to jest duża szansa na otrzymanie odszkodowania, a koszty adwotaka pokrywa ubezpieczyciel pracodawcy! Był o tym artykuł mna MN www.mojanorwegia.pl/czytelnia/jak_dostac...anie_w_norwegii.html Jest z tym troche papierkowej roboty, ale warto!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
kryptoreklama
debile 3 lata po wypatku to maze sobie protokul w ramki oprawic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok