Czy ktos z forumowiczow pracuje w kuchni?Interesuja mnie wszystkie informacje na ten temat tzn jak wyglada praca,czy szukac przez agencje czy bezposrednio u pracodawcow,wszystko wszystko.Kucharze odezwijcie sie.
14 Lat, 7 Miesięcy temu
1 NOK
Witaj, Szukam nowego miejsca do życia i pracy, bo fabuła w Polsce właśnie zakończyła sezon. Kilka słów o mnie; Techniczno-operacyjny człowiek od zadań specjalnych — zawodowo pilnuje, żeby budynki działały, wykonawcy odbierali telefony, a rzeczy oznaczone jako „pilne” nie zamieniały się w katastrofę budowlaną. Doświadczenie zdobyte przy dużych obiektach komercyjnych, środowisku przemysłowym oraz projektach związanych z konstrukcjami ...