Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

fagbref - Norwegia

3 Posty
Jacek Andrzej Ratajczak
(JacekAndrzejRatajczak)
Wiking
jestem na zwolnieniu lekarskim w listopadzie uznano moje kwalifikacje zawodowe złozyłem dokumenty w firmie nie mam wypłacane fagbref pytanie czy na zwolnieniu lekarskim nie nalezy mi sie wypłata fagbref to był wypadek przy pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(Manitou)
Początkujący
JacekAndrzejRatajczak napisał:
jestem na zwolnieniu lekarskim w listopadzie uznano moje kwalifikacje zawodowe złozyłem dokumenty w firmie nie mam wypłacane fagbref pytanie czy na zwolnieniu lekarskim nie nalezy mi sie wypłata fagbref to był wypadek przy pracyI ty naprawdę, tak na poważnie z tym "fagbref"
Przy okazji tą nazwę poprawnie pisze się tak > fagbrev <.
Może zanim znowu zaczniesz pisać bzdury to poszukaj na tym forum artykuł o tym co znaczy to słowo i z czym to się je.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Jacek Andrzej Ratajczak
(JacekAndrzejRatajczak)
Wiking
Ale sie mądry znalazł
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
JacekAndrzejRatajczak napisał:
jestem na zwolnieniu lekarskim w listopadzie uznano moje kwalifikacje zawodowe złozyłem dokumenty w firmie nie mam wypłacane fagbref pytanie czy na zwolnieniu lekarskim nie nalezy mi sie wypłata fagbref to był wypadek przy pracy
Mi uznali wyksztalcenie z Polski po ponad roku zatrudnienia, ale wyplacili wyrownanie tylko za 3 miesiace wstecz. Bylo to 10 lat temu i wtedy nie bylo przepisow precyzujacych jak to ma wygladac, wszystko zalezalo od dobrej woli pracodawcy. Wtedy nie bylo NOKUT. Sam jestem ciekaw czy cos jeszcze szmienilo sie na lepsze. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok