Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukam terapeuty od uzaleznien - Norwegia

8 Postów
And1981 K
(And1981)
Wiking
Witam
Szukam terapeuty od uzaleznien,najlepiej z okolic Bergen(Jezeli niema to prosze o namiary na jakiegokolwiek w Norwgii)Z gory dziekuje i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a uzależnienie od czego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
And1981 K
(And1981)
Wiking
Uzaleznien od hazardu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
And1981 napisał:Gabriel to ze ty przeszedles taka terapie z mlotkiem gumowym to pozdro dla ciebie i twojego terapeuty....
a teraz na jakim jestes etapie z jakim mlotkiem??murarskim??

---
ZAPAMIĘTAJ ... RAZ ... NA ... ZAWSZE ... !
---
Jeżeli jesteś słaby psychicznie ... to żaden zewnętrzny "Terapeuta" / poza skutecznym grabieniem twojego portfela z pieniędzy / nie jest w stanie COKOLWIEK PORADZIĆ na jakiekolwiek FOBIE ...
---
Jeżeli sam sobie , nie jesteś w stanie , ustanowić kryteriów postępowania a następnie egzekwowania tego ... to Ciemność widzę w twoim prywatnym otoczeniu ...
---
Co do Mojej Nieskromnej Osoby ... TO :

- W dzieciństwie - podstawówka - zaczynałem terapię , od drewnianego piórnika ... .

To mi wystarcza do dzisiaj ... .
---
Wiem co mogę i dlaczego nie powinienem ... !

Dlatego jako dorosły , nie korzystałem z żadnego rodzaju Młotków , do wybijania Głupoty .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
niestety Gabryś ma rację
przy tego typu dolegliwościach tylko sam sobie możesz pomóc
lekarstw jeszcze na to nie wymyślono
ja na ten przykład rzuciłem palenie w jeden dzień
z dwóch paczek dziennie
picie
musisz poczytać książek o podświadomości i jej wpływie na nasze postępowanie
mi dużo dała
"Magia Kahunów" lub też cudów, Max Freedom Long
a takiego co by za ciebie tę robotę wykonał to tu raczej nie znajdziesz i nie stać cię na to
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
And1981 K
(And1981)
Wiking
Jest takie powiedzenie wśród Anonimowych Hazardzistów „ Mitingi to załatwią”. Pewnie się spytasz – co załatwią? Uzdrowienie. Mitingi ułatwiają je, sprawiają, że jest silniejsze i lepsze. Podstawą wspólnoty są jej spotkania. Wierzymy, że dzieląc się doświadczeniem, siłą i nadzieją, znajdziemy siłę ducha niezbędną do powstrzymania się od hazardu w powszednim życiu. Proponujemy, abyście w ciągu pierwszych 90 dni uczestniczyli w tylu mitingach, w ilu tylko możecie. Nie dlatego, że potrzebujecie ich bardziej niż my, ale dlatego, że im szybciej pogodzicie się ze swoją choroba, tym będzie dla was lepiej.
Ponadto, wstępując do Anonimowych Hazardzistów, dostrzeżecie przejawy życia, które jest w sposób oczywisty odmienne od tego, jakie sami prowadziliście. Im więcej dostrzeżecie i zaczniecie rozumieć, tym nowe życie przyniesie więcej korzyści wam i waszym rodzinom. Po upływie pierwszych 90 dni, członkowie wspólnoty zazwyczaj popadają w rutynę. Jej przejawy różnią się w przypadku poszczególnych członków wspólnoty. Jedni z nich uczęszczają w kilku spotkaniach tygodniowo, inni tylko w jednym. Wybór należy do was, ale stwierdziliśmy, że większość z nich bierze udział w więcej niż jednym spotkaniu. Każdy z nich, a także wy znajdziecie rozwiązanie najwygodniejsze dla siebie. Ale pamiętajcie: „mitingi to załatwią”.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
kornelia chamarczuk
(korneliacha)
Wiking
Polecam mitingi Anonimowuch Alkoholikow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
edyta.sz
(edyta.sz)
Wiking
Pomoc terapeuty uzależnień online/uprawnienia PARPA.

Alkohol, narkotyki, hazard, Internet i gry online/praca nad kontrolą lub abstynencja.
Skorzystaj z rekomendowanych w Polsce strategii powrotu do kontrolowania picia. Zapraszam – gabinet Warszawa i Piaseczno lub Skype. Pierwszy kontakt: edyta.sz43@gmail.com.

Cena uzgadniana podczas pierwszej konsultacji/ ok.90 PLN.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Anna Wojciechowska
(aniadablju)
Wiking
Jestem psychologiem z 20 letnim doswiadczeniem klinicznym, terapeuta uzaleznien majacym wlasne doswiadczenie czyli rowniez osoba uzalezniona od alkoholu po terapii wlasnej z 14 letnim okresem trzezwosci.
Obecnie mam gabinet teraprutyczny w Oslo.
Zapraszam do kontaktu,
na facebookumam strone terapia oslo
moj mail terapiaoalo@gmail. com
tel 48617103
pozdrawiam Anna Wojciechowska
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
ala3
(ala3)
Wiking
Napisz proszę jak Ci idzie.Ja tez szukam pomocy dla mojego chłopaka, już nie wiem co robic....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok