Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Piotr Zganiacz Maksym Kuryś Jacek Kowalski Liceum Internetowe Lombardi Jolka Urbaniak ela Przetocka Krzysiek 010 Gogół (4328 niezalogowanych)
18 Postów
Wiking
Wiem ze chcialabys zebym poczul sie glupio..lub cos w tym stylu..postaraj sie bardziej , babciu..Twoje superteksty moze byly modne kiedy mialas 18..
Nie uzywam wulgaryzmow, wiec daruj sobie swoje rady..zajmij sie lepieniem pierogow , albo tluczeniem kotletow..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Bogumila Jasinska
(bogdanor1)
Stały Bywalec
Podejrzewam Gieniuchna ,ze lubisz pierogi i kotlety-zapraszam -swiezy zakup z Pedersgata ! Otoz Gieniuchna -ja pracuje i nie mam czasuna jakies dyrdymaly ! Swoja droga -chcialbys byc w moich czasach .Zazdroscisz ,hm wtedy bylo fajnie .Bylo znacznie mniej takich wariatow jak ty . Jezeli juz sie jakis znalazl -bardzo szybko sprowadzany byl na ziemie. Wiec zaluj ze cie tam nie bylo -troche lekcji bys zalapal i dzisiaj mialbys jak znalazl -a tak co ? Nadal w glowce pusto .3-maj sie Gieniuchna R.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty

(edi2)
Nowicjusz
bogdanor1 napisał:
Podejrzewam Gieniuchna ,ze lubisz pierogi i kotlety-zapraszam -swiezy zakup z Pedersgata ! Otoz Gieniuchna -ja pracuje i nie mam czasuna jakies dyrdymaly ! Swoja droga -chcialbys byc w moich czasach .Zazdroscisz ,hm wtedy bylo fajnie .Bylo znacznie mniej takich wariatow jak ty . Jezeli juz sie jakis znalazl -bardzo szybko sprowadzany byl na ziemie. Wiec zaluj ze cie tam nie bylo -troche lekcji bys zalapal i dzisiaj mialbys jak znalazl -a tak co ? Nadal w glowce pusto .3-maj sie Gieniuchna R.....GRATULUJĘ-następna mądra kobieta,Jedną Taką ,już znamPozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
290 Postów

(agnieszkaj81)
Stały Bywalec
GienekR napisał:
Wiem ze chcialabys zebym poczul sie glupio..lub cos w tym stylu..postaraj sie bardziej , babciu..Twoje superteksty moze byly modne kiedy mialas 18..
Nie uzywam wulgaryzmow, wiec daruj sobie swoje rady..zajmij sie lepieniem pierogow , albo tluczeniem kotletow..



A Ty czym sie zjmujesz oprocz uczenia sie na pamiec tekstow Hilton?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Wiking
Agnieszkoj81,Nie ucze sie tekstow hilton na pamiec..oswiec mnie jesli sie myle..( na zasadzie kopiuj/wklej ..)

Bogdanor..nick mozna zmienic..zawsze..falszywego wyrazu twarzy (jak twoja..) - nigdy..nawet jesli sie usmiechniesz..zawsze bedziesz wygladac tak samo..o swoich czasach porozmawiaj z rowiesnikami..powspominaj czasy mleka w szklanych butelkach ze sreberkiem..ze mna babciu raczej wspolnych tematow nie znajdziesz..piszac o sprowadzaniu na ziemie..co z takim sentymentem wspominasz? czasy milicji obywatelskiej? czy ta metafora tyczy sie innego sprowadzania na ziemie? chetnie poslucham o twoich doswiadczeniach w tej materii..
Nie obchodzi mnie czy pracujesz..w tej dyskusji chyba nie ma to wiekszego znaczenia..
Nie zachowuj sie jakbys zapomniala polknac tabletek..jesli nie masz czasu lub ochoty..najzwyczajniej nie pisz..i nie melduj o swoich prywatnych sprawach..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
...jak milo

pierogi,kotlety

same przyjemne klimaty

do tego

mleko w butelkach ze sreberkiem

...bezcenne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Katarzyna Jakubowska
(Katarzyna)
Stały Bywalec
I tak z propozycji pisania artykułu temat płynnie zszedł na kulinaria...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
...katarzyno

czyzby dieta cud?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(marek1313)
Wiking
Konflikty pokoleniowe zawsze były i będa-owszem kazdy ma prawo do swoich wspomnień.Osobiście mile wspominam okres mleka w szklanych butelkach.
Moi drodzy forumowicze nie kłóćmy się-wymiana poglądów ,doświadczeń życiowych,zrozumienia-doprowadzi do zgody.Zgada buduje-niezgoda rujnuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok