Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

zlomowanie auta na polskich tablicach - Norwegia

2 Posty
Dominika M.
(domi82)
Wiking
Witajcie!
Chce zezlomowac auto na polskich tablicach.W ogole nie orientuje sie w tym temacie-dlatego pomozcie!! Moze wiecie jak, gdzie i za ile mozna zezlomowac auto na ploskich tablicach?
Podobno trzeba dokonac jakiejs wplaty zlomujac "polaka" ale slyszalam tez ze niektorym udalo sie to zrobic za darmo. Jaka jest pradwda? Nie mam juz waznego przegladu na to auto a ubezpieczenie tez juz na niego wygaslo a poza tym mam juz nowe auto na norweskich blachach wiec tamto zupelnie nie jest mi juz potrzebne i zupelnie nie nadaje sie rowniez do uzytkowania.
Prosze o pomoc!!! Z gory dzieki za porady drodzy rodacy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Sebastian Kisiel
(Lahmus)
Wiking
witam zlomowalem polskie autko jesienia,mozesz tego dokonac na kazdym zlomowisku jesli jestes w oslo to polecam zlomowisko na ALNABRU.koszt kolo 700kr nie pamietam dokladnie auto nie ma norskich tablic wiec nie ma mozliwosci zrobienia tego za friko.po paru dniach dostajesz dokument ktory tlumaczysz na polski idziesz do W komunikacji w pl i po zabiegu,co do ubespieczenia to i tak musisz je zaplacic mimo ze ci wyszlo mialem taki sam problem po roku dopiero zwraca dana firma nowy przepis w polsce od roku chyba tak mi tlumaczyli gdy dostalem karteczke do oplaty za zezlomowane juz auto a nie oplacone wczesniej OC,z tym ze OC konczylo sie w grudniu a ja zglosilem zlomowanie w lutym obecnego roku,wiec oplaty nie unikniesz,pozatym zlomowanie tutaj trwlo 5min dokonana oplata i dziekuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok