Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1215 niezalogowanych)
32 Posty
kasia .
(kasienka81)
Nowicjusz
Slawka ja mam pytanie,ale pytam serio czy ty chcesz przyjechac tu bo myslisz ze tu lepiej ,czy ty masz nagrana tu robote czy w ciemno napisz cos wiecej piszesz ze chcesz kasy na wyjazd ale okresl sie.....napisz cos wiecej .
Zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami tu na forum nie prosi sie o kase bo to troche dziwne...ale moze i masz powody zycze ci (nie wierze)zeby ktos przeslal ci kase na wyjazd ale odpowiedz prosze na moje pytania po co chcesz tu przyjechac??????????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
gdyby gowno bylo cos warte ludzie rodzili by sie bez dziury w dupie - to dygresja do napinania sie przy sraniu. a ja przyznam sie tutaj szczerze dalem raz sie naciagnac i pewnie dam kolejny ale jezeli chcesz na bilet do norge to daj namiary a kupie ci go lotniczy czy na busa??kasy napewno nikomu nie przesle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Fazi, a nocleg tez wchodzi w gre? Bo wiesz, dziewczyna poprosi zebys ją odebrał z lotniska. Potem zobaczysz ze nie ma gdzie nocowac. To zabierzesz ja do siebie, potem zostanie na kilka dni a z kilku dni zrobi sie miesiąc Jak to w zyciu bywa, zblizycie sie do siebie... a ona potem powie ze znow ojcem bedziesz. i bedziesz mial dylemat - bulic alimenty czy zyc z dziewczyna której kupiłes bilet i otworzyłes bramy do "raju"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
Maly problem -ciezko mnie zaciagnac do lozka. Raczej ja wybieram z kim sypiam i kogo odbieram z lotniska,hihihihihih
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
fazi napisał:
Maly problem -ciezko mnie zaciagnac do lozka. Raczej ja wybieram z kim sypiam i kogo odbieram z lotniska,hihihihihih
Tak ci sie tylko wydaje Ale dobrze... tak własnie sobie mysl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
Widzisz jestem w tym wieku ze zaczyna sie liczyc jakosc nie ilosc ale nie neguje ulegam tez czasami silom natury!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Ja juz dawno jestem w tym wieku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
Kurcze a na zdjeciu wygladasz mlodo!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
172 Posty
Marek S
(telemarek)
Stały Bywalec
google napisał:
wiekszosc jak nie wiecej z nas tutaj w norwegi miała kłopoty finansowe wiekszość z nas tutaj wyjechala za pozyczone pieniadzd większość z nas tutaj ma klopoty i nikt nie pisze takich idiotycznych próśb słuchaj ja jadąc do norwegi miałam pozyczone pieniadze bylam po pogrzebie ojca mialam raka dokladnie czwarte stadium i komornika na karku i uwiez mi wiem co to kłopoty finansowe i kłopoty rodzinne i nigdy do nikogo nie poszlam i nie powiedziałam daj mi kase jesli prosiłam to o prace i modlitwe najłatwiej jest w zyciu powiedziec daj
wiesz moja ciocia zawsze mi mówiła takie moze brzydko brzmiące ale bardzo mądre słowa NAWET ABY SIE WYSRAC TRZEBA SIE NAPIAĆ i tak jest w zyciu ale ja mysle ze jeszcze wiele lat nauki przed toba i nauczysz sie o co mozna prosic a o co nie mozna prosic no i jeszcze musisz sie nauczyc jak i kogo prosić bo prosząc np. nas w takim stylu raczej nic z tego


A ja apeluję, żeby zamiast na bilet dla podejrznej Slawki, zrzucić sie na kurs interpunkcji dla Google, bo pisze niegłupio, ale trzeba sie napocić, albo nawet napiąć, żeby to zrozumieć bez kropków i przecinek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
fazi napisał:
Kurcze a na zdjeciu wygladasz mlodo!!!!!!!!!!!!!!
Wygladam młodo, tzn. na ile ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok