Tu masz latwy przepis na juleribbe :
www.matprat.no/oppskrift.aspx?artid=7736
Apropos ribbe - slyszalam w radiu, ze jest taka tania - ok. 20 kr za kilo, ze ludzie wykupuja ja jako jedzenie dla psow
Ja tam jestem za pinnekjøtt
www.matprat.no/oppskrift.aspx?artid=7776
Powodzenia
www.matprat.no/oppskrift.aspx?artid=7736
Apropos ribbe - slyszalam w radiu, ze jest taka tania - ok. 20 kr za kilo, ze ludzie wykupuja ja jako jedzenie dla psow


Ja tam jestem za pinnekjøtt

www.matprat.no/oppskrift.aspx?artid=7776
Powodzenia