Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

karalność - Norwegia

Czytali temat:
Konrad Samuś (605 niezalogowanych)
3 Posty
Wiking
mam pytanie a mianowicie jestem juz w norwegii(eidsvoll) ale bylem karany w polsce. bylem dzisiaj po papiery na policji o pozwolenie na prace i sa tam podpunkty na temat karalnosci. czy ktos sie orientuje czy wydadza mi pozwolenie na prace prosze o odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Panek napisał:
mam pytanie a mianowicie jestem juz w norwegii(eidsvoll) ale bylem karany w polsce. bylem dzisiaj po papiery na policji o pozwolenie na prace i sa tam podpunkty na temat karalnosci. czy ktos sie orientuje czy wydadza mi pozwolenie na prace prosze o odpowiedzWszystko zależy ode elii...

Tzn.
-z jakiego byłeś karany artykułu ..... kodeks karny czy cywilny...
- czy w związku z karalnością siedziałeś w więzieniu.....
to te najważniejsze ...
No i jak dawno temu to było ....

Ja na Twoim miejscu zaznaczył bym ,że jesteś karany i jaki artykuł ..

Pamiętaj ,że odkąd POLSKA jest w strefie Schengen....
POLICJA ZE WSZYSTKICH KRAJÓW MA BEZPOŚREDNI DOSTĘP DO REJESTRU OSÓB KARANYCH....a tym samym i Norweska..

Jeżeli tego nie zaznaczysz to możesz mieć jeszcze dodatkowe kłopoty za fałszywe podawanie danych osobowych...


Niemniej czasem nie podawaj tych wiadomości TUTAJ NA TYM FORUM

To co powyżej zaznaczyłem dotyczy się tylko Twojego pytania i tyle... ja nie chcę wiedzieć o jakie artykuły chodzi bo i tak tu w Norge nie jestem nic w stanie Tobie pomóc / dotyczy Twojego problemu z karalnością /...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok