Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Kamil Lejczak Trulo Trulo Kinga Małagocka (1010 niezalogowanych)
31 Postów
Anna Szzzzz..
(Vagabunda)
Nowicjusz
Hej gama28 - ja jezdzilam cala ciaze na rowerze, polozna wrecz zalecala jako forme ruchu, jedynie czemu wyklucza sie rower to ze wzgledu na ryzyko upadku. Jak lubisz i czujesz sie pewnie to po plaskim terenie mozesz sobie posmigac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Anna Szzzzz..
(Vagabunda)
Nowicjusz
Dziekuje za slowa otuchy. Tak, to moje pierwsze! Jak tylko stane na nogi podpierajac sie wozkiem to odezwe sie. Do milego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Ja w pierwszej ciąży też dużo jeździłam na rowerze, do siódmego miesiąca włącznie, nawet wjeżdżałam na Równicę w Ustroniu, potem wylądowałam na patologii. W drugiej jeździłam też, ale mniej, a teraz prawie w ogóle. Ostatnio gdzieś przeczytałam, że aktywność TAK, rower NIE, bo pozycja na rowerze powoduje ucisk w miednicy na żyły, może spowodować niedotlenienie dziecka, odklejenie się łożyska. To takie wtrącenie trochę nie na temat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Tomo)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
fajnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów
JA ROWNIEZ JESTEM OTWARTA NA NOWE ZNAJOMOSCI ... MIESZKAM OKOLO 30 KILKA KM OD DRAMMEN , ALE BARDZO CZESTO TAM BYWAM ... DWA TRZY RAZY W TYGODNIU ... TAKZE JAK BYS BYLA ZAINTERESOWANA ODEZWIJ SIE NA PRIVA ..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Ha, a ja już poznałam was obie, tzn. yzia i nIkAa.C I obie byłyście już u mnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
gama28 napisał:
Ha, a ja już poznałam was obie, tzn. yzia i nIkAa.C I obie byłyście już u mnie
to teraz musimy sie spotkac we trzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Ja mieszkam pomiędzy wami, możemy u mnie lub gdzieś poza, może mój luby wypuści mnie ze złotej klatki na parę godzin
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Henryk Ptak
(Heniotrol)
Wiking
witaj, mieszkam w drammen i chetnie sie z tobą spotkam, napisz czym sie zajmujesz ,ja pracuje w kamieniarstwie, jakby co to napisz na krzysiekboss5@o2.pl pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok