Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

szukam znajomych w okolicy Drammen - Norwegia

Czytali temat:
Kamil Lejczak Trulo Trulo Kinga Małagocka (1001 niezalogowanych)
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
czy sa tu jacys ludzie ktorym chcialoby sie pouczyc razem norweskiego, pochodzic po gorkach, pojsc na kawe itd?odezwijcie sie!! pozdrawiam Iza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Anna Szzzzz..
(Vagabunda)
Nowicjusz
Hej Iza,

Z checia wyskoczylabym z Toba na kawe czy spacer w Drammen, ale tak sie sklada, ze na dzisiaj mam termin ciazy i troche chyba potrwa zanim wroce do zycia spolecznego.
Jesli za jakis czas Twoja propozycja bedzie nadal aktualna - z checia sie zglosze.

Pozdrawiam serdecznie, Ania
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
ojej!! to trzymam kciuki za udane rozmnożenie. to pierwsze baby?
chwilowo jestem bezpracowa to jak będziesz chodzić na spacerki z wózkiem to daj znać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Ja mam do Drammen 25 km i jestem zawsze otwarta na nowe znajomości. Poznałam już parę osób przez to forum. Czasem wpadamy na kawkę lub spacer do Drammen razem z rodzinką (np. w ostatnią sobotę). W twoich zainteresowaniach widzę książki, a to też moje hobby, tak jak spacery. Ostatnio również nie pracuję, bo oczekuję kolejnego, trzeciego już potomka, hihi, ale chętnie rozmawiam o innych rzeczach, niż kupki i pieluszki. Możesz też wpaść do mnie, bo u mnie to dopiero można pospacerować (góra, lasy, jeziorko na szczycie) tylko, że kondycja mi ostatnio nie dopisuje, hihi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
ojej !! to ty zagadasz yzie , nie dopuścisz do słowa !
już lepiej na wycieczkę roworową niech się z tobą umówi . przynajmniej jak będziecie pedałować do górki to coś będzie mogła powiedzieć ........choć parę słów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Nie jest tak źle z tym gadaniem, choć lubię, nie powiem, hihi. Grunt, żeby mieć co powiedzieć Rower kocham, ale na razie odpada, bo źle wpływa na ciążę podobno.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
ja kiedys tez duzo jezdzilam na rowerze ale ostatnio mi sie nie chce,wstyd przyznac. ja tez lubie gadac to najwyzej bedziemy mowily w tym samym czasie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
zapowiada się kłótnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
kłótnia? kto? z kim? i o co?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
powód się znajdzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok