Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Stavanger - Norwegia

Czytali temat:
(540 niezalogowanych)
5 Postów
Wiking
Witam serdecznie
Od dwóch tygodni jestem z rodzinką w Norwegii, a dokładnie w Stavanger. Jak narazie czuję się przeszczęsliwa, że wreszcie moja rodzina jest razem. Mąż od kilku lat juz tu pracuje. Jak do tej pory żyliśmy na odległość. Mam dwóch synów - 13 lat i drugi niespełna 3. Szukam kontaków z mamami takich maluchów, jak mój młodszy ze Stavanger. Mam nadziejuę, że ktoś się odezwie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
477 Postów
Kalba Kalba
(Królowa_Korba)
Wyjadacz
Hej

Mam coreczke, ktora w sierpniu skonczyla 3 latka
Mieszkasz w Stavanger, a dokladnie gdzie??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
Hej ja mam synka któy w grudniu kończy 3latka. Mieszkamy na Renesoy ale czasem jesteśmy w centrum. Uczęszczamy do otwartego przedszkola w Stavanger świetna sprawa dla dzieciaczków
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Mieszkam na Harfsjordzie, niedaleko Amfi na Madli. Kojarzasz może to miejsce?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Możesz napisać mi coś więcej o tym przedszkolu. Strasznie zależy mi aby mój Grześ miał kontakt z dziećmi, póki nie pójdzie do norweskiego przedszkola. Zresztą ja też chętnie poznam nowych ludzi i wyrwę się z domu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
Podaję linka: imikirken.no/no/imi-pen-barnehage-94/om-.../hvor-finner-du-oss/ z Madli jest blisko do tego przedszkola.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Mój mąż mieszkał rokczasu na renesoy-u. Ja też spędziłam tam kiedy 2 tyg. Są tam bajeczne krajobrazy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Sylwia Kędzior
(senioritka)
Wiking
od wrzesnia tego roku wraz z córeczka roczną przeprowadzamy sie do stavanger i poszukujemy przedszkola jeżeli ktos móglby udzielic jakich kolwiek informacji były byśmy wdzięczne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok