Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
mariusz mm (1984 niezalogowanych)
2 Posty
Elwira ....
(Elwira)
Wiking
cześć Dziewczyny Ja też bardzo chętnie bym się z Wami spotkała. Mieszkam w okolicach sandviki. W środę lecę do Polski. Jakby udało Wam się spotkać jak mnie jeszcze tu nie będize to pamiętajcie o mnie następnym razem! Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Ania Chodnicka
(koala50)
Wiking
To co dziewczyny kiedy te spotkanie ja jestem już w Nor czekam na sygnały. Mi pasuje np we wtorek spotkanko na Sandvice. Co wy na to
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(agajar7)
Wiking
Wstępnie jesteśmy jutro umówione przy Mc Donalds w Storsenter o 13. To pierwsze, ale z pewnością nie ostatnie spotkanko!!! Do zobaczenia!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Ania Chodnicka
(koala50)
Wiking
Oj szkoda że nie mogłam przyjść ale praca mnie wezwała ale na pewno pisze się na kolejne spotkanie Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Joanna Sokołowska
(joanna001)
Wiking
Witam wszystkie dziewczyny. I widzę zanajome twarze Chętnie też przyłączyłabym się do kolejnego spotkania, tylko może troszkę późniejsz pora tak ok 18tej. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(agajar7)
Wiking
Jedno spotkanie już miałyśmy, było bardzo przyjemnie.Jestem gotowa na następne. Czekam na propozycje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Asia :)
(asia_y)
Wiking
o widze coraz wiecej chetnych dziewczyn na kawe i ploty
1 spotaknie bylo bardzo udane
ja na nastepne moge dopiero koncem sierpnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok