Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

wymiana uszczelki pod glowica - Norwegia

Czytali temat:
janusz janusz Grzes malinowski Kacper Gontek Mirek Biłek przemek brach Karolina Kwiatkowska Marek T pawel piotr Klaudia Anger Tomasz Wawrzczak Łukasz C W Z LukaszLukas (5095 niezalogowanych)
10 Postów
Adam Wójcik
(Adam0905)
Wiking
Mam pytanie moze kto wie gdzie mona splanowac glowice do samochodu bo musze wymienic uszczelke okolice Stavanger Sandnes jakis adres i ile to kocztuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fabrizio)
Wiking
Wymienialem uszczelke kiedys tam w moim audi i zapytalem w pracy gdzie moglbym sprawdzic i ewentualnie wyrownac glowice i............ powiedziano mi jedno tak oczywiscie mozna to zrobic ale glowice trzeba wyslac gdzies tam nie pamietam gdzie(daleko od Oslo) a koszta planowania sa dosc spore wiec kup sobie lepiej nowa glowice.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fabrizio)
Wiking
A daj znac jak cos znajdziesz i podalbys cene tak na przyszlosczieki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Adam Wójcik
(Adam0905)
Wiking
I to jest właśnie te norweskie zacofanie raz już wymieniałem tutaj uszczelke pod głowicą ale wtedy wybrnełem tak że wziołem do Polski i za 60 zł splanowałem a tutaj to nic nie ma ale jak się dowiem to dam znac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
PIOTR MARCINKOWSKI
(PETER34)
Nowicjusz
,,,,planowanie głowicy w Oslo w firmie Motor-teknik kosztuje około 1000nok,,,w zaleznosci od głowicy,,,robią to prawie od ręki,,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Rafał M.
(Rafał M.)
Początkujący
adam a po co ci planować głowice,(przegrzałeś ja?)jak zweeryfikowałes ze potrzebny jest plan?bo jesli chodzi o wymiane uszczelki z reguły się nie planuje głowicy!!(potwierdzone u fachowców),a norwegowie to piz...y hehehehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
PIOTR MARCINKOWSKI
(PETER34)
Nowicjusz
,,,,hehehe,,,ci "fachowcy" to pewnie z zawodu są piekarzami,,,,,pozdrawiam,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Rafał M.
(Rafał M.)
Początkujący
moze i sa piekazami,jednak autek troszke maja narobionych za soba!!takze moze nie taki piekaż złypozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Adam Wójcik
(Adam0905)
Wiking
Powiem szczeze ze ja zawsze jak wymieniam uszczelke planuje gowice w tym przypadku auto nie bylo przegrzane ale dostaje sie w spaliny w Polsce to nigdy nie bylo zadnego problemu ze splanowaniem a tutaj...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fabrizio)
Wiking
PETER34 napisał:
,,,,planowanie głowicy w Oslo w firmie Motor-teknik kosztuje około 1000nok,,,w zaleznosci od głowicy,,,robią to prawie od ręki,,,


No mi mowiono ze okolo dwoch tys ale ok mozliwe(audi 80 93 rok). Inaczej dlaczego tu nie bawia sie w planowanie,wymiane zaworow itd na swoim wlasnym przykladzie sie przekonalem wlasnie przy audi. Kupilem nowe zawory,uszczelniacze ,popychacze,uszczelke pod glowice itd i koszt tutejszy okolo(nie pamietam dokladnie) 4000 nok poczym z ciekawosci wpisalem w google toplokk audi i wyskoczyla mi firma ktora oferowala kompletna glowice z uszczelka za 5500 nowka plus wysylka . Wiec ?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok