Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

107 Postów

(dziewczyna szamana)
Początkujący
Hej szukam koleżanek z Sandnes..jestem tu ponad pól roku i nie mam znajomych...gdyby coś nr gg jest w profilu..pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Katarzyna hm nie wazne
(kasiorzyca119)
Wiking
h mmmm wlasciwie to kazdy szuka i znalezc nie moze nikogo , nie wszyscy sa zawistni i wogole a poznac i porozmaiwac nikt nie zabranhjia , trzeba po prostu tego chciec bo jesli nie ma sie checi i nie jest pewnym siebie ze wogole chce sie miec jakiekolwiek znajomosci to nie ma co zawracac glowy i sobie i drugie osobie ktora tego samego szuka...ja zapraszam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
piotr langa
(piotrlanga1)
Wiking
a jest ktoś ze svolwoar
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty
Dorota A
(Apenandi)
Początkujący
A ja jestem z Lorenskog i też nie mam do kogo buzi otworzyć i nawet nie wiem czy Wy jesteście daleko ode mnie czy nie bo nie znam jeszcze okolicy jakby coś to pisać chętnie pójdę z koleżanką na kawę Pozdrwiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
921 Postów

(I.Z.A.)
Maniak
uśmiechnij się i uważaj na znajomości,bo tu czasami róznie bywa,jak na każdym Portalu społecznościowym!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Apenandi odezwij sie tez jestem z Lorenskog i chetnie pojde na kawe bo wkoncu sie znalazl ktos z tych okolic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Agata W
(smerfa)
Nowicjusz
A kto sie do mnie odezwie też chce na kawe...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
smerfa napisał:
A kto sie do mnie odezwie też chce na kawe...

Ja bym sie chętnie herbaty napił z cytryną, możemy razem posiedzieć przy .........kompie. lece po cytrynę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
921 Postów

(I.Z.A.)
Maniak
smerfa napisał:
A kto sie do mnie odezwie też chce na kawe................Mówiłam do mnie masz wpadać!Miłego weekendu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Agata W
(smerfa)
Nowicjusz
Może być herbata
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok