Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

lady gaga i oslo - Norwegia

Czytali temat:
(583 niezalogowanych)
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Czy ktos z was wybiera sie na koncert :

www.oslospektrum.no/lady-gaga.4774477-133570.html

Ja bede w Oslo ( na kursie ) a corka ma 2 bilety na niedziele i sie z nia wybiore

A poza tym - macie jakies pomysly co mam zrobic z synem - 11 lat w poniedzialek jak ja bede na kursie a corka w pracy

Jest jakas dobra przechowalnie dla dzieci w tym waszym Oslo ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Nooo, moze na przykład przyjsc do szkoły do moejgo syna. Zapytam jutro , bo bede w szkole.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Mam nadzieje, ze ten pomysl wypali
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
że też do Norge ścigają takie beztalencia jak lady gaga to taka mandaryna tylko, że urodzona za wielką wodą
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
No wiesz co Hardi - porownywac mandaryne do dziewczyny z talentem - ona grala na pianinie od 4 roku zycia i napisala ballade na pianinie w wieku 13 lat itd., itp. a pozatym nie wach ubrac sie nawet w surowe mieso - bo wie, ze swiat jest szalony i zwraca uwage na chore zachowanie i skandale
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak


Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(net)
Wiking
barbara67 napisał:
No wiesz co Hardi - porownywac mandaryne do dziewczyny z talentem - ona grala na pianinie od 4 roku zycia i napisala ballade na pianinie w wieku 13 lat itd., itp. a pozatym nie wach ubrac sie nawet w surowe mieso - bo wie, ze swiat jest szalony i zwraca uwage na chore zachowanie i skandale

Basia, to Twoja interpretacja, czy tej...jak Jej tam?...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
piotr kasprzak
(traveleroslo)
Początkujący
Potrzebuje kupic 1 bilet na koncert 17 pazdziernika w sektorze z miejscami siedzacymi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Ja sie wybieram na koncert z moja corka wlasnie 17 - ale nie wiem jakie mamy miejsca ( bo ja jestem tylko rezerwa - corka miala isc z kolezanka ale ona nie przyjedzie wtedy , a ja owszem )

Lady gaga - kontrowersyjna - na pewno - ale ciesze sie na jej koncert i mam nadzieje, ze sie nie zawiode tak jak moja corka zawiodla sie na koncercie Madonny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok