Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
piotr z (930 niezalogowanych)
3 Posty
Ania Abramowicz
(anusiak_1246)
Wiking
Ja też się zgadzam czasem gdy ludzie wysyłają mi zaproszenia chociaż nigdy ich na oczy nie widziałam to aż dech mi zapiera xD a co do komentarzy to wstrzymuję się od głosu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Renata nata
(renat35)
Stały Bywalec
Portale społecznościowe rządzą się swoimi prawami, to co ktoś ma w swoim profilu to jego indywidualna sprawa, każdy prezentuje siebie jak potrafi i jak lubi a przede wszystkim po to by zwrócić na siebie uwagę w tłumie niewidocznych. O gustach i guścikach się nie mówi- podobno, mnie innych profile nie rażą bo ich nie oglądam. Zaproszenia- dobrze gdy oprócz nich jest jeszcze kilka słów tytułem wstępu, zapraszam bo...chcę cię poznać, pogadać bo mi się nudzi itp. itd. Jak dla mnie portal w części spełnia swoją funkcję, jest miejscem gdzie mogę znaleźć interesujące treści - dla mnie oczywiście. A co do moderowania, zawsze możesz Marcinie swoje pomysły przesłać do właścicieli portalu, może wezmą to pod uwagę, choć wydaje mi się, że nie będą chcieli ograniczać użytkowników Zasada jest prosta , im nas jest tu więcej tym droższa reklama- proste.
Zapomniałam dodać, że z jednym muszę się zgodzić- porządek w tematach i usuwanie czyt. sprzątanie starych postów, lub przesuwanie wątków - tak tu moderowanie jest szczególnie przydatne.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok