Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Finał PP Pogon Szczecin-Jagiellonia Białystok - Norwegia

Czytali temat:
(411 niezalogowanych)
36 Postów

(lukasz23001)
Nowicjusz
witam mam pytanie czy ktos wie lub cos słyszal gdzie mozna nabyc wejsciowki na ten mecz,ewentualnie moze ktos ma mozliwosc zakupu biletów w bydgoszczy to takze prosze o info.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Pogon gra w finale pucharu polski????? o kur.......a ale sie porobilo. Nie bylem na meczu pogoni od czasow Bekdasa cy jakos tam ktory zafundowal nam fajerwerki na stadionie ale druzyny napewno nie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów

(lukasz23001)
Nowicjusz
a no gra gra tylko oczywiscie w tym SZczecinie nic nie da sie załatwic i nawet normalnie biletów nie ma w sprzedarzy,bo moga kupywac tylko ci co maja karnety na Pogon a jesli cos zostanie to wtedy puszcza do wolnej sprzedarzy tzl jest lipa z biletami:/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów

(lukasz23001)
Nowicjusz
temat juz nie aktualny,bilety juz zamówione
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Heniu Sikor
(henryksikor)
Wiking
No to, życze udanej zabawy, mi akurat ten wypad, wyleciał z racji tego, ze dopiero zjechałem tutaj do pracy, i wolnego nie bede po miesiacu czarował. Jednak dobry wynik 22, i trzeba cisnąć, gdzieś dalej na P Uefa .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów

(lukasz23001)
Nowicjusz
zabawa byla przednia,szkoda ze taki wynik ale nic,i tak było warto jechac,JESTESMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZA POGON GRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok