Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

INTERNET - Norwegia

Czytali temat:
mariusz chata mart enty N O marek zegarek G123 G-321 MAX-BUD Instal (1220 niezalogowanych)
4 Posty
mariusz chata
(maniutek70)
Wiking
WITAM WSZYSTKICH.
PODPOWIEDZCIE JAKA FIRMA /SIEĆ/MOŻE MI ZAINSTALOWAĆ INTERNET /PRZEWODY SĄ WYPROWADZONE TYLKO UCIĘTE W DOMU/ W OSLO .CHODZI MI O STAŁE PRZYŁĄCZE I JAKI KOSZT?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
nie wpadles na to ze to sie powinno pytac bezposrednio telenora lub innych a nie ludzi na forum...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
196 Postów
G123 G-321
(G123)
Stały Bywalec
maniutek70 napisał:
WITAM WSZYSTKICH.
PODPOWIEDZCIE JAKA FIRMA /SIEĆ/MOŻE MI ZAINSTALOWAĆ INTERNET /PRZEWODY SĄ WYPROWADZONE TYLKO UCIĘTE W DOMU/ W OSLO .CHODZI MI O STAŁE PRZYŁĄCZE I JAKI KOSZT?
Teoretycznie jest kilka takich firm, jednak w twoim przypadku, ty już masz podstawową instalację zamontowaną, a w Norge jest to zunifikowane bez względu na operatora.
Dlatego też, najszybciej i najtaniej jest zamówić operatora, którego używają inni mieszkańcy, o ile jest to mieszkanie w bloku wieloklatkowym bez względu na ilość kondygnacji. Taki operator ma już całą swoją infrastrukturę bezpośrednią i nie musi korzystać z podpinania się do innego operatora.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
mariusz chata
(maniutek70)
Wiking
MASZ ZŁY DZIEŃ KOLEGO??
KTO PYTA NIE BŁĄDZI,A POZA TYM TO JEST FORUM O WSZYSTKIM.....
WIĘC KOLEGO TY SIĘ OGARNIJ Z WYPOWIEDZIAMI.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
mariusz chata
(maniutek70)
Wiking
DZIĘKI
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
maniutek70 napisał:
MASZ ZŁY DZIEŃ KOLEGO??
KTO PYTA NIE BŁĄDZI,A POZA TYM TO JEST FORUM O WSZYSTKIM.....
WIĘC KOLEGO TY SIĘ OGARNIJ Z WYPOWIEDZIAMI.....


A jak w Polsce podlaczac sobie internet w domu to pytasz sie na forum czy dzwonisz do operatora. Niebawem zamiast chodzic do lekarza bedziesz pytac sie na forum jak sie domyslam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
mariusz chata
(maniutek70)
Wiking
NIE ZNAM TU FIRM BO ZAWSZE WYNAJEM MIAŁEM Z NETEM ,A TERAZ NIE.CO ZA TŁUK Z CIEBIE NIE ŻYCZLIWY I ZGRYZLIWY .IDZ SIĘ WYP......UJ TO MOŻE CI PRZEJDZIE BARANIE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
441 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
maniutek70 napisał:
NIE ZNAM TU FIRM BO ZAWSZE WYNAJEM MIAŁEM Z NETEM ,A TERAZ NIE.CO ZA TŁUK Z CIEBIE NIE ŻYCZLIWY I ZGRYZLIWY .IDZ SIĘ WYP......UJ TO MOŻE CI PRZEJDZIE BARANIE

To moze troche samodzielnosci cwoku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok