Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
grzegorz-robert cebula Malgorzata Skora grzegorz m Eve Lademan krystian feciuch Mario15 Darek kru Omertavendetta AlanFabian (12749 niezalogowanych)
1 Post

(bad harry)
Wiking
Grzes203 napisał:
Po co Ci klima jak masz dziurę w dachu???


za milion z dziurą ? to za drogo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
bad harry napisał:
bez klimy i z dziurą w dachu

Może to cabrio?
ale za mymłon to musi mieć hebanowe klamki!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
magdalena_d84 napisał:
roczniki 2005-2007 www.finn.no/finn/car/used/result?YEAR_MO...1&CAR_MODEL=1087


roczniki 2008-2010 www.finn.no/finn/car/used/result?YEAR_MO...1&CAR_MODEL=1087

co do utrzymania auta to roznie bywa ile bedziesz jezdzil, jakie masz znizki w PL i czy ci je tutaj uznaja, bo np mojemu mezowi uznali 50%znizek a jego znajomemu nie. temat jak rzeka....

a nie lepiej sprowadzic z polski auta?nie taniej wyjdzie? bo patrzylem na tym linku co mi podalas i tam roczniki 2006 stoja po sto tysiency a w polsce mozna kupic ten rocznik za 56tys.zl sam juz niewiem co myslec o tym
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
owszem,ze lepiej kupic w PL, ale jesli masz zamiar tutaj jezdzic na legalu to pamietaj ze bedziesz musial albo auto zakupic na norweskich blachach albo oclic swoje, a szczerze mowiac oclenie auta nie jest takie tanie. Wydaje mi sie,ze za taka cene, Honde lepiej zamienic na inne autko i w znacznie nizszej cenie taka kase lepiej przeznaczyc na co inne
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
acha jeszcze jest jeden haczyk tutaj trzeba uwazac na to czy auto to nie czasami varebil, maja one zielone tablice rejestracyjne...nie wiem czy sie orientujesz... takie autko jest tansze,ale nie jest wtedy przeznaczone dla np 5osob w srodku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
tom7914 napisał:
magdalena_d84 napisał:
roczniki 2005-2007 www.finn.no/finn/car/used/result?YEAR_MO...1&CAR_MODEL=1087


roczniki 2008-2010 www.finn.no/finn/car/used/result?YEAR_MO...1&CAR_MODEL=1087

co do utrzymania auta to roznie bywa ile bedziesz jezdzil, jakie masz znizki w PL i czy ci je tutaj uznaja, bo np mojemu mezowi uznali 50%znizek a jego znajomemu nie. temat jak rzeka....

a nie lepiej sprowadzic z polski auta?nie taniej wyjdzie? bo patrzylem na tym linku co mi podalas i tam roczniki 2006 stoja po sto tysiency a w polsce mozna kupic ten rocznik za 56tys.zl sam juz niewiem co myslec o tym


Ochłoń i pomyśl chwile logicznie.
Jakby było opłacalne kupienie auta poza Norwegią i zarejestrowanie go tu, to miałbyś mase firm które by się ogłaszały z tym w necie (Nasza nacja byłaby numerem 1, już widzę same lawety na promach)
(mowa o autach używanych, bo podobno nówkę z Danii to sie opłaci oclić i taniej wyjdzie)
Cło jest tak duże że to się nie opłaci, to nie jest Unia Europejska.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów
roczniki 2005-2007 www.finn.no/finn/car/used/result?YEAR_MO...1&CAR_MODEL=1087
tu masz autko z pl niiiiieeeee oplaca sie sprowadzac .... koszty konkretne , ale jesli masz auto napl blachach mozna wydluzyc pozwolenie na rok , tylko powod musi byc jakis konkretniejszy ... mi sie udalo ...minol mi wlasnie rok i dwamiesiace temu przedluzyli mi ... na nastepny roook
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
312 Posty
M D
(Mikael)
Stały Bywalec
Sethur napisał:
Milijon

Bzdura ...bo tysiacpiecsetstodziewiecset
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Autka sa tyle warte ile ktos zechce za nie zaplacic!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów
szebernascie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok