Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Podpowiedzi od Polaków w Norwegii - w sprawie "wojny w Ukrainie" - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Joanna Kuchnicka Riggman Daniel102 (734 niezalogowanych)
2 Posty
Daniel102
(Daniel102)
Wiking
Witajcie,
Mam do Was pytanie / prośbę:
czy możecie podać namiary do norweskich organizacji charytatywnych, fundacji, firm lub osób prywatnych, które świadczą pomoc lub taką pomoc chciałyby świadczyć dla Ukrainy ?

Od 2 miesięcy wspólnie z grupą około 20 znajomych organizujemy pomoc humanitarną i techniczną dla mieszkańców Ukrainy oraz broniących jej terytorium jednostek obrony. POMOC ZAWOZIMY OSOBIŚCIE, busami do 3,5 t, jadąc wgłąb Ukrainy - za każdym razem dokumentując przekazanie zebranego towaru.

w razie pytań dodatkowych: daniel102102@poczta.fm
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Daniel102 napisał:
Witajcie,
Mam do Was pytanie / prośbę:
czy możecie podać namiary do norweskich organizacji charytatywnych, fundacji, firm lub osób prywatnych, które świadczą pomoc lub taką pomoc chciałyby świadczyć dla Ukrainy ?
Od 2 miesięcy wspólnie z grupą około 20 znajomych organizujemy pomoc humanitarną i techniczną dla mieszkańców Ukrainy oraz broniących jej terytorium jednostek obrony. POMOC ZAWOZIMY OSOBIŚCIE, busami do 3,5 t, jadąc wgłąb Ukrainy - za każdym razem dokumentując przekazanie zebranego towaru.
w razie pytań dodatkowych: daniel102102@poczta.fm


Czy wiesz co KONKRETNIE potrzeba ? Mozesz podac swoj numer telefonu ? Szybciej i latwiej pogadac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Daniel102
(Daniel102)
Wiking
Cześć
Oczywiście, mam dobry pogląd co potrzeba, sam też uczestniczę w wyjazdach do Ukrainy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok