Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Uznanie kwalifikacji - Norwegia

Czytali temat:
Karol S Mariusz Kucharski gerard Cieślik Jan Maryjan Joanna Kuchnicka Przemyslaw Bublicki wojtek1234567 Łukasz Gibalski Riggman (1650 niezalogowanych)
6 Postów
Wojtek 1977katowice
(Wojtek 1977katowice)
Wiking
Witam mam pytanie Czy ktoś wie W jaki sposób nokaut sprawdza świadectwa kwalifikacyjne ze szkoły? Ukończyłem Technikum Budowlane a już tej szkoły nie ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Wojtek 1977katowice napisał:
Witam mam pytanie Czy ktoś wie W jaki sposób nokaut sprawdza świadectwa kwalifikacyjne ze szkoły? Ukończyłem Technikum Budowlane a już tej szkoły nie ma Pefnie ze fusuf, lubo kryżtałofej kólii.
Co za debilne pytanie i tacy później tu w Norge, robią siarę reszcie wykształconym pracownikom pochodzenia polskiego!.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
442 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
napisał:
Wojtek 1977katowice napisał:
Witam mam pytanie Czy ktoś wie W jaki sposób nokaut sprawdza świadectwa kwalifikacyjne ze szkoły? Ukończyłem Technikum Budowlane a już tej szkoły nie ma Pefnie ze fusuf, lubo kryżtałofej kólii.
Co za debilne pytanie i tacy później tu w Norge, robią siarę reszcie wykształconym pracownikom pochodzenia polskiego!.

Gabrys uaktywniasz sie na forum bo znow bedziesz przyjezdzal niebawem do Norwegii zebrac po prace lub kawalek podlogi od ' wyksztalconych pracownikow pochodzenia polskiego' ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
Gabrys uaktywniasz sie na forum bo znow bedziesz przyjezdzal niebawem do Norwegii zebrac po prace lub kawalek podlogi od \' wyksztalconych pracownikow pochodzenia polskiego\' ?
.
Być może tak będzie jak piszesz, jednak ja nie robię żadnej "siary" na zewnątrz, a tym bardziej tym wykształconym inaczej polonusom.
Co najwyżej, sprawdzam w realu, ich zakłamaną wrażliwość na biedę innych.
I tyle co trzy motyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
442 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
napisał:
Gabrys uaktywniasz sie na forum bo znow bedziesz przyjezdzal niebawem do Norwegii zebrac po prace lub kawalek podlogi od \\\' wyksztalconych pracownikow pochodzenia polskiego\\\' ?
.
Być może tak będzie jak piszesz, jednak ja nie robię żadnej \"siary\" na zewnątrz, a tym bardziej tym wykształconym inaczej polonusom.
Co najwyżej, sprawdzam w realu, ich zakłamaną wrażliwość na biedę innych.
I tyle co trzy motyle.


A znalazles sobie juz jakas prace czy ‘w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wyksztalceniem ‘ ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał: A znalazles sobie juz jakas prace czy ‘w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wyksztalceniem ‘ ? Praca i owszem jest i to z moim wykształceniem i nawet w polandii.
Tylko ja szukam tu w Norgeśmorge.
Wszystko jest w porządku, nawet i z noclegiem za pół darmo, tak było prawie przed chwilą, gościa znalazłem tu na stronie z ogłoszeniami o pracę gdzieś koło Jessheim.
Do momentu gdy gość zapytał się o mój wiek, gdy mu powiedziałem ile mam lat, to nagle się zakrztusił i rozłączył, gdy znowu zadzwoniłem, to po chamsku odpisał, bym mu głowy nie zawracał ponieważ jest bardzo zajęty!!!.
Nic szukam dalej, a już miałem kupić "kango" za 6-tys.nok. na dojazdy do projektu, gdzieś koło Gjøvik.
Żarło, żarło i się zesrało!!!.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
442 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Juz lepiej w Polsce zostac jak masz sie tlamsic u pseudo biznesmenow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
Juz lepiej w Polsce zostac jak masz sie tlamsic u pseudo biznesmenow Cóż, pewnie znowu masz rację, jednak ja potrzebuję jeszcze rok dwa popracować tu w Norge, w pewnym sensie nie mam wyjścia, jednak to temat na inną bajkę.
Niezrażony szukam dalej, a nusz widelec salaterka coś się trafi.
Już złożyłem 3-nowe oferty, kto wie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
442 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Riggman napisał:
Juz lepiej w Polsce zostac jak masz sie tlamsic u pseudo biznesmenow Cóż, pewnie znowu masz rację, jednak ja potrzebuję jeszcze rok dwa popracować tu w Norge, w pewnym sensie nie mam wyjścia, jednak to temat na inną bajkę.
Niezrażony szukam dalej, a nusz widelec salaterka coś się trafi.
Już złożyłem 3-nowe oferty, kto wie.


a nie masz prawka C i kodu 95 ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
napisał:
Wojtek 1977katowice napisał:
Witam mam pytanie Czy ktoś wie W jaki sposób nokaut sprawdza świadectwa kwalifikacyjne ze szkoły? Ukończyłem Technikum Budowlane a już tej szkoły nie ma Pefnie ze fusuf, lubo kryżtałofej kólii.
Co za debilne pytanie i tacy później tu w Norge, robią siarę reszcie wykształconym pracownikom pochodzenia polskiego!.

Z tą siarą to pojechałeś
Uważasz, że Ty siary nie robisz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok