Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Powrót do Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Radoslaw O Rafał Kurasz Jacek Duda Robert R Bartosz Piszczor Onty_Ja_Gabriel_3. Bożenka15 tomaszzurba Jacorrr Michal790 (2235 niezalogowanych)
1 Post
Bartosz Piszczor
(BartoszPiszczor)
Wiking
Jakie zaświadczenia trzebairc żeby wyjechać do Norwegii mam stały meldunek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Robert R
(bendus)
Wiking
Jak się nic nie zmieniło to aby wjechać trzeba mieć stały numer personalny, D-numer nie wystarczy. Do tego negatywny wynik badania na covid do 24 godzin przed przekroczeniem granicy. dobrze mieć na wszelki wypadek umowę najmu mieszkania. Po przekroczeniu granicy drugi test na covid i 10 dni kwarantanny w miejscu zamieszkania. Ja robiłem trzeci test po 7 dniach kwarantanny i mogłem wrócić do pracy dwa dni wcześniej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
bendus napisał:
Jak się nic nie zmieniło to aby wjechać trzeba mieć stały numer personalny, D-numer nie wystarczy. Do tego negatywny wynik badania na covid do 24 godzin przed przekroczeniem granicy. dobrze mieć na wszelki wypadek umowę najmu mieszkania. Po przekroczeniu granicy drugi test na covid i 10 dni kwarantanny w miejscu zamieszkania. Ja robiłem trzeci test po 7 dniach kwarantanny i mogłem wrócić do pracy dwa dni wcześniej.

Czytalem na helse norge ze nie trzeba miec negatywnego testu na covida przez wjazdem do norwegii jak masz stale miejsce zamieszkania czyli mowiac prosciej f-nummer

Taki dokument potwierdzajacy staly adres zamieszkania mozna sobie zalatwic przez altinn

www.skatteetaten.no/person/folkeregister...ester/bostedsattest/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok