Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

pilnie poszukuje lekarza polskiego w bergen "fastleger" - Norwegia

Czytali temat:
halina manka tomek romek Radoslaw O big ben Andrzej Kielek Zbigniew Karpinski mart enty jacek2000-70 Onty_Ja_Gabriel_3. Szkopik Mariusz Mariusz (2503 niezalogowanych)
6 Postów
big ben
(axelxl)
Wiking
przeprowadziłem sie do bergen i pilnie poszukuje lekarza rodzinnego"fastlege" który mówi po Polsku ponieważ mam problem zdrowotny bardzo poważny . Potrzebuje choćby szybkiej porady co mam robić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
axelxl napisał:
przeprowadziłem sie do bergen i pilnie poszukuje lekarza rodzinnego\"fastlege\" który mówi po Polsku ponieważ mam problem zdrowotny bardzo poważny . Potrzebuje choćby szybkiej porady co mam robić.
Musisz zalogować się na > helsenorge.no < i tam poszukać odpowiedniego tobie lekarza i zarejestrować się na jego stronie.
W Norge nic nie dzieje się na już!
Szybko to jedynie mnożą się myszy!.
Chcesz porady to poszukaj w necie tam jest dużo lekarzy o różnych specjalizacjach na już.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
big ben
(axelxl)
Wiking
Logowałem sie ale do każdego lekarz z mojej okolicy jest po 10, 50 nawet199 było do Polskiej Pani doktor oczekujących w kolejce. Znalazlem jakiegoś doktora 1 osobe oczekującą ale czy sie zmieszcze w czsie bo niby musze zrobić badanie krwi do 3 tydodni od dziś i musze zapisać sie do lekarza rodzinnego powiedzieli dokładnie fastelege . Bo nie mam go tu przypisanego .Było kilku ale sporo kilometrów ode mnie co mają 0 oczekujących i nie wiem co robić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Fastlege a lekarz rodzinny, to to samo.
Do zrobienia badania krwi nie jest potrzebny specjalny lekarz / stały /, jeżeli masz wykaz jakie badanie krwi trzeba wykonać to możesz iść gdziekolwiek.
Jeżeli masz niedaleko do tej polskiej lekarki to zawitaj do niej i zarejestruj się jednorazowo w jej przychodni.
Nie zapomnij zabrać ze sobą informacji o badaniu krwi ,oraz karty bankomatowej lub gotówki. Tu w Norwegi za wizytę trzeba zapłacić "wkład własny" i nie ma to znaczenia, czy ma się takiego czy też innego lekarza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
big ben
(axelxl)
Wiking
Dziękuje za odpowiedź dam teraz sobie rade i sprawe możemy zamknąć. Dziękuje jeszcze raz Pozdrawiam wszystko jest już ok
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok