Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

zwolnienie chorobowe - Norwegia

Czytali temat:
Witek Bosek KonkoN Onty_Ja_Gabriel_3. Lizak Janusz123456789 (1629 niezalogowanych)
1 Post
Witek Bosek
(mariusz78)
Wiking
Witam mam problem od 5 miesięcy pisze do firmy Adecco o pieniądze za zwolnienie chorobowe .firma tłumaczy sie tym ze nie doszly orginal z ZUS z polski i ze moze dostane pieniądze tylko z NAV prosze doradzić co moge zrobić w tej sytuacji firma tlumaczy sie tym ze nie maja zwolnienia orginału
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
mariusz78 napisał:
Witam mam problem od 5 miesięcy pisze do firmy Adecco o pieniądze za zwolnienie chorobowe .firma tłumaczy sie tym ze nie doszly orginal z ZUS z polski i ze moze dostane pieniądze tylko z NAV prosze doradzić co moge zrobić w tej sytuacji firma tlumaczy sie tym ze nie maja zwolnienia orginału
Musisz niestety napisać do ZUS, tam gdzie składałeś zwolnienie z zapytaniem kiedy i gdzie przesłali twoje zwolnienie chorobowe ponieważ nie doszło ono do NAV i firmy.
Co do adeko to graja w bambuko, ponieważ w Norwegi nie obowiązują oryginały jako taki tylko kserokopie tych oryginałów.
Jeżeli masz takie ksero to im prześlij z informacją, że jeżeli to odrzucą to sprawę zgłosisz do Inspekcji Pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok