Witam miałam wypadek oczywiście nie z mojej winy w tej chwili samochód jest na polskich tablicach czy muszę składać jakieś papiery do polskiej ubezpieczalni co robić w takim przypadku bardzo prosze o podpowiedz pozdrawiam
14 Lat, 4 Miesięcy temu





