Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

BOMBRIKKE - Norwegia

Czytali temat:
D K Arno As Maciek Maciek boj fra oszlo Martin 85 Łukasz Ch KonkoN Onty_Ja_Gabriel_3. Adamson28 (1904 niezalogowanych)
19 Postów
Martin 85
(Martin 85)
Wiking
Witam Czy może ktoś wie na jakiej stronie można zamówić bombrikke? Z góry dziekuję Marcin
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Martin 85 napisał:
Witam Czy może ktoś wie na jakiej stronie można zamówić bombrikke? Z góry dziekuję Marcin
Tutaj:
www.autopass.no/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
S83 napisał:
www.fjellinjen.no/privat/autopass/bestill-autopass-avtale/Ta firma, jest jedną z 46, które pobierają opłaty za bramki na terenie norwegi.
Dlatego, skierowałem pytającego na ogólną stronę, ponieważ nie podał gdzie mieszka, a to dość istotny czynnik.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Martin 85
(Martin 85)
Wiking
Witam. Dzięki za informacje! Mieszkam w oslo i teraz pytanie czy ten link ktory mi przesłałes jest odpowiedni co do mojego zamieszkania? dziek za odp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Martin 85 napisał:
Witam. Dzięki za informacje! Mieszkam w oslo i teraz pytanie czy ten link ktory mi przesłałes jest odpowiedni co do mojego zamieszkania? dziek za odp.He, he... za dokładnie interpretujesz to co napisałem, o ile twój post jest do mnie.
Tu raczej nie chodzi o dokładne zameldowanie, lecz o region, gdzie się najwięcej ktoś porusza.
Ponieważ każda z tych firm posiada własne zniżki % takiej czy innej wielkości.
W twoim przypadku, faktycznie standardem może być rzeczony "Fjellinjen" chociaż i na terenie samego Oslo, jest jeszcze co najmniej dwóch innych operatorów.
Nie piszę tego by mącić umysł, a jedynie, by mieć pojecie o mnogości operatorów.
Jednak to sam musisz sobie poczytać co każdy z nich oferuje i zdecydować się na takiego czy też innego.
Co wybierzesz to będzie dobrze, podaj jedynie bardzo dokładny adres, ponieważ ten czytnik jest wysyłany pocztą, do zwykłej skrzynki pocztowej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok