Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wyjazd do Poslki okolice Warszawy - Norwegia

Czytali temat:
Dariusz R (1209 niezalogowanych)
8 Postów
Magdalena Świątek
(Siostro.Skalpel)
Wiking
Szukam transportu do Polski na 19.04 popoludniu. Niema szans na zlapanie miejsca w autokarze wiec jesli sie ktos wybiera prosze pilnie o kontakt nr tel. 96718545 adres email glycyna@wp.pl. Koszty podrozy do uzgodnienia. Bardzo zalezy mi na wyjezdzie w tym dniu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Sławomir Ch
(icegrub)
Wiking
Ja także szukam transportu w tym dniu w okolice Warszawy, w kilka osób będzie taniej i raźniej. Jeśli ktoś jedzie w tym terminie proszę o informację dziękuje,mój tel. 403 21 386
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Magdalena Świątek
(Siostro.Skalpel)
Wiking
Hej mam namiar na kierowce ktory zbiera do kazdego wyjazdu 8 osob jesli jestes zainteresoawany to mam sie z nim kontaktowac w niedziele ale potrzebnych bedzie jeszzce kilka osob. Jesli nadal bedzie ci pasowal poniedzialek to daj znac a moze uzbieramy kogos jeszcze i pojedziemy. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Sławomir Ch
(icegrub)
Wiking
Oczywiście, już dałem Tobie znaka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Dariusz R
(darservice)
Początkujący
Witam --wy myslicie ze przewoznicy bede jechac kiedy wy bedziecie chcieli--tu trzeba sie dostac do kraju jak najszybciej , bo i tak loty beda wstrzymane kilka tygodni--jestem gotowy jechac w kazdej chwili--96814414 pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Sławomir Ch
(icegrub)
Wiking
No to określ się cenowo jak to będzie wyglądało i możemy jechać. Napisz więcej szczegółów dzięki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Dariusz R
(darservice)
Początkujący
.....ja dam 1000 koron zeby dostac sie do Carlskrony , Ystad lub do Szczecina--96814414
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Sławomir Ch
(icegrub)
Wiking
To więcej niż bus bierze do Poznania. Pewnie jak ktoś musi jechać to zapłaci każdą cenę. Ze szczecina mam ponad 400km do domu następne 500nok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Magdalena Świątek
(Siostro.Skalpel)
Wiking
Hej. Ja juz w kazdym razie jade bez transportu i polecam to wszystkim. Jade do malmo przez szwecje autobusem z oslo koszt 200nok potem do ystad i na prom koszt mi jeszcze nieznany potem prosto do swinoujscia i ze swinoujscia polaczenie do warszawy pociagiem i moja podroz bedzie taka sama w czasie co jazda eurolines tez sprawdzilam. ponoc przez danie jest zdecydowanie wygodniej i niemcy ale ja w szwecji mam rodzine wiec jade ich przy okazji odwiedzic na pare godzin gdyby zgrac autobusy z promem to mysle ze zajmie to nawet mniej czasu. Powodzenia wszytskim podrozujacym. Wszystko mozna kupic i sprawdzic przz internet choc ceny niejestem pewna bo zarezerwowalam tylko pol podrozy. Nie ma to jak wybrac sie samemu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok