Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

narzędzia dla elektryka - Norwegia

Czytali temat:
Marcin Koczorowski boj fra oszlo Grzegorz Grzesiek sobek22 Łukasz Ch Mini M Emanuela Falicka Jan Krzysztof Rosik Adam Zygi space81 Tomkk (1748 niezalogowanych)
1 Post
space81
(space81)
Wiking
Witam,
mam zamiar podjąć prace na stanowisku elektryka za pośrednictwem firmy rekrutującej typu Adeco, Beniaming lub podobnej. Domyślam się że firma ta sprzeda mnie dalej do norweskiej agencji pracy zanim trafię do docelowej firmy dla której będę wykonywał pracę, i tutaj pojawia się moje pytanie do kolegów elektryków: jak zaczynaliście w Norwegii jakie narzędzia ze sobą zabraliście na start? czy może pracodawca zapewnia wszystko na miejscu. Czy muszę brać ze sobą elektronarzędzia jak wiertarko wkrętarka i inne wiertła, bity, otwornice, klucze, poziomicę laserową. Domyślam się że dobrze byłoby żebym miał takie podstawowe jak wkrętaki, kombinerki, nóż monterski, młotek, obcinaki, miernik.
Nie bardzo wierzę zapewnieniom pośredniczących firm, że wszystko zapewnia pracodawca na miejscu. Wcześniej pracowałem w Niemczech i tam nie było problemu spakować warsztat do auta, tutaj niestety dochodzą ograniczenia bagażu do samolotu, stąd moje pytanie do kolegów pracujących na budowach jakie swoje narzędzia zabieraliście. Z odzieżą roboczą też różne mam doświadczenia dlatego planuję zabrać swoją odzież. Proszę o informację w tym temacie jak wyglądały wasze początki pod kątem narzędzi i ubrań roboczych.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jan Krzysztof Rosik
(JanKrzysztofRosik)
Wiking
witam,mi firma norweska zapewnia narzedzia,ale czasami dodatkowo mozna zabrac lampkę czolowa,rurke bo tu tylko jakari daja,probówka ,i fazera,ale ja fazera dostalem z firmy,jak masz jakiś maly i dobry miernik,to tez zabierz,Pozdrawiam dobrej pracy,udanego wyjazdu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok