oslo
czy wiecie cos na temat oetletu adidasa na furusecie bo jest zamkniety
jest gdzies przeniesiony
czy wiecie cos na temat oetletu adidasa na furusecie bo jest zamkniety
jest gdzies przeniesiony
1 NOK
Witam. W mieszkaniu dwupokojowym pokoj do wynajecia dla osoby ceniacej spokoj i prywatnosc od 1 sierpni .Wielkosc 15m kw.6200 koron miesiecznie.Ogrzewanie ,ciepla woda i internet w cenie mieszkania .Prad 150-200koron mesiecznie max.Blisko centrum.Wiecej informacj dla zainteresowanych tef.+4799884592 lub+4796678686 Rødstuveien 8