Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

43 Posty
kasia wolak
(Pati2004)
Nowicjusz
inteligentna inaczej to jestes raczej ty zreszta szkoda zniżac sie do twojego poziomu skoro praca na czarno jest taka straszna i cie poniżą.obys zawsze miala prace,jesli wogole ja masz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
Irek Stolarski
(IrekStolarski)
Nowicjusz
Witajcie Panie.

Mi się wydaje Urszulko, że Ty masz długie pomalowane paznokcie i siedzisz przed tele i oglądasz MTV a lodówkę zapełnia obrzydliwie nadziany facet.

Dlaczego tak myślę ???

Dlatego, że ludzie, którzy są tu z rodzinami i zdarza się, że nie mają co do garka włożyć to robią wszystko i wszędzie a jeśli im się oferta nie podoba to nie piszą kacapołów jak to jest z pracą i do ilu lat trzeba tyrać.Nie wspominam o języku, który na pewno znasz.
Znam ludzi, którzy norweskie gówno woziliby w taczce, żeby zarobić parę koronek.

Pozdrawiam z Wielkim Szacunkiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
temat wogole mnie niedotyczy ale mysle ze powinnismy wszyscy sie zastanowic nad tym co piszemy.jasne ze z fizyki wiadomo ze akcja rowna sie reakcji ale przestanmy udowadniac kto jest lepszy.zamiast rozpatrywac czy na czarno to dobrze czy zle powinnismy myslec nad tym zeby bylo tylko legalnie.jak sobie mozemy pomoc nawzajem.pozdrawiam wszystkich.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
kasia wolak
(Pati2004)
Nowicjusz
dzieki za odp na temat pracy ,ale ogłoszenie jest juz nieaktualne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
madzia nie mam
(madzia201)
Wiking
Czesc kasiu piszesz ze szukasz dziewczyny do sprzatania ja jestem bardzo zainteresowana ta praca sprzataniu choc tez wczesniej sprzatalam domki na terenie Oslo prosze o szybka odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
madzia nie mam
(madzia201)
Wiking
jakbys cos miala o daj znac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Wiking
Witam, mam pytanie w jakiech godz i dniach jest ta praca?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Dziewczyny, czytajcie troche uwazniej: kasiaoslo1 juz 3 lata i 2 miesiace temu napisala, ze ogloszenie jest nieaktualne

Byc moze siedzi juz na Hawajach pod palma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Maria Dudek
(MariaDudek)
Wiking
Witam, jestem zainteresowana Pani ofertą pracy na stanowisko: Sprzątaczka.
Jestem osobą uczciwą, zdyscyplinowaną oraz samodzielną. Posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.
Pozdrawiam: Maria Dudek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok