Witam! Pierwszy raz wybieram się do Norwegi i muszę dostać się do Floro. Czy z Bergen jeżdżą jakieś autobusy bo nie mogę znaleźć żadnych informacji?
Pozdrawiam
Pozdrawiam
1 NOK
Witam. Szukamy ciesli szalunkowych / zbrojarzy / betoniarzy do pracy na projektach w Oslo i okolicach. Doswiadczenie min. 6 lat, samodzilnosc wymagane. Wynagrodzenie ustalane indywidualnie wedlug umiejetnosci i doswiadczenia. Prosimy dzwonic lub pisac bezposrednio do osoby kontaktowej. Osoba kontaktowa : Andrzej + 47 967 49 936 ; bygg.anlegg@gmail.com