Hej, są tu jacyś Polacy z Drammen? Chciałabym zapytać, może ktoś was mógłby mnie przenocować na podłodze nawet (mam własny materac) za niezbyt wygórowaną cenę? Bardzo proszę o kontakt i z góry dziękuję.
9 Lat, 2 Miesięcy temu
1 NOK
Witaj, Szukam nowego miejsca do życia i pracy, bo fabuła w Polsce właśnie zakończyła sezon. Kilka słów o mnie; Techniczno-operacyjny człowiek od zadań specjalnych — zawodowo pilnuje, żeby budynki działały, wykonawcy odbierali telefony, a rzeczy oznaczone jako „pilne” nie zamieniały się w katastrofę budowlaną. Doświadczenie zdobyte przy dużych obiektach komercyjnych, środowisku przemysłowym oraz projektach związanych z konstrukcjami ...