Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Elektryk samochodowy Kolbotn lub okolice - Norwegia

Czytali temat:
Urszula Sta Karol S czesio. oj tam nazwisko... z s mateusz911 Jacas Ole_Nordmann Tomek35 robso96 Slaw1 kk Para3336 Tomi932 (1842 niezalogowanych)
9 Postów

()
Wiking
Mam pytanko może zna ktoś dobrego elektryka samochodowego? Nie działa mi światło mijania w lewej lampie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
patrycja.sarachin napisał:
Mam pytanko może zna ktoś dobrego elektryka samochodowego? Nie działa mi światło mijania w lewej lampie.
Czary?
Myszy?
A moze zarowke trzeba wymienic?
Jakie auto?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Fabian .
(faba)
Wiking
Witam. Znam,ale chlopaki mieszkaja za Lillestrøm. Moze zapytaj jakiegos znajomego to Ci pomoze,bo rzeczywiscie to moze byc tylko zarowka...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Fabian .
(faba)
Wiking
Tak i chyba sie Zenon nazywa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Masuria napisał:
Eeee. tam. Ja mam starego VW i sam wymieniam w nim wszystkie lampy, ale wiem, ze w niektorych nowych modelach np Fordach mozna sie nameczyc z glupia zarowka.
Bo malo miejsca i ewentualnie cudaczne sruby
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Ole_Nordmann napisał:
albo skorodowane styki lub blaszki wygiete w mocowaniu zarówki, bezpiecznik tez warto czasem sprawdzic
Bezpiecznik jest od swiatel mijania a nie lewej lampy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(patrycja.sarachin)
Wiking
Bezpieczniki sprawdzone są ok. Lampy mają 3 tygodnie były nowe . Żarówki zakupione zostały nowe ale niestety w tej lampie również nie działa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(patrycja.sarachin)
Wiking
Chuck Norris jeżeli chodziło by o żarówkę to raczej nie szukałabym elektryka czyż nie? Problem leży po stronie kabli tak sądzę bo bezpieczniki są ok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(patrycja.sarachin)
Wiking
Bardzo proszę o sensowne komentarze a nie typu"wymień żarówkę" bo nie takie było pytanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

()
Stały Bywalec
patrycja.sarachin napisał:
Bardzo proszę o sensowne komentarze a nie typu\"wymień żarówkę\" bo nie takie było pytanie
Pati Skarbie nie denerwuj sie.
Jakie pytanie taka odpowiedz.
Jezeli szukasz fachowej porady to wypada zapytac tak:
W samochodziku marki VW passat b6 rok 2007 1.9tdi nie dziala lewe swiatlo mijania.
Zarowka zostala wymieniona jednak nadal nie dziala. Co moze byc przyczyna? Szukam fachowca ktory podejmie sie naprawy.
Skad Chuck Norris ma wiedziec czy blondynka wpadla na pomysl i wymienila zarowke?
Lampy maja 3 tyg. Nastepna swietna informacja. Sama wymienialas lampy? Fachowiec? To dzwon do niego bo zle zalozyl zarowke i wypalilo gniazdo. Moze wiazke polozyl byle jak i kable drgania silnika po 3 tyg przetarly.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok