Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Poszukiwania pracy - Norwegia

5 Postów

(Hønefoss)
Wiking
Witam mam pytanko czy ktos podpowie mi tak szczerze gdzie w norwegi lub w jakiej.agencji szukac pracy w kieunku zbjorarz bo okazalo sie ze moja agencja jest do kitu nie jest tak jak.mowili ogulnie w polsce pracowalem jako operator wozka widlowego manitu mam uprawnienia na wozku testy psycho techniczne jesli ktos moze cos podpowiedziec z gory dziekuje jestem sprawny fizycznie I zadnej pracy sie nie boje pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Grzegorz M.
(beduin)
Wiking
Vipas Personal Partner
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Szukaj pracy na www.finn.no lub www.nav.no tam się ogłaszają agencje, ewentualnie na forach mojanorwegia są też oferty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
Ty Ingve a czemu ty pracujesz w Norwegii to może ty wróć do Polski jak tam taki raj. A może mieszkasz blisko Czech czy Ukrainy lub fascynuje cię Syria to najpierw sam spróbuj tam poszukać szczęścia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Hønefoss napisał:
Witam mam pytanko czy ktos podpowie mi tak szczerze gdzie w norwegi lub w jakiej.agencji szukac pracy w kieunku zbjorarz bo okazalo sie ze moja agencja jest do kitu nie jest tak jak.mowili ogulnie w polsce pracowalem jako operator wozka widlowego manitu mam uprawnienia na wozku testy psycho techniczne jesli ktos moze cos podpowiedziec z gory dziekuje jestem sprawny fizycznie I zadnej pracy sie nie boje pozdrawiam

Na przykład tutaj www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis
43 Posty
Lord_Wader Wader
(Lord_Wader)
Nowicjusz
W Norwegii Polskie uprawnienia nie mają żadnej wartości. Nikt cie nie jest w stanie powiedzieć, która agencja szuka w tym zawodzie ludzi teraz. Jak znasz język to szukaj ofert pracy na stronach www.finn.no lub www.nav.no bez języka będzie ciężka sprawa spróbuj w Adecco czy w CBA.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok