Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Kim jest Stefan Michnik - Norwegia

Czytali temat:
72 Posty
forrestjohn Janek
(forrestjohn)
Początkujący
Prócz tego, że przyrodnim, starszym o 16 lat bratem Adama? Urodził się 28 września 1929 r. w Drohobyczu. Jego miastem, jak deklaruje, do dziś pozostał Lwów – tu do 1939 r. uczęszczał do szkoły powszechnej (której zresztą nie ukończył). Ważniejszy od Lwowa był dla niego jednak komunizm, który wyssał z mlekiem matki. Helena Michnik – aktywistka Związku Niezależnej Młodzieży Socjalistycznej „Życie” – po 1945 r. uczyła kadetów KBW i pisała zakłamane podręczniki do historii. Ojciec, też komunista, zginął w stalinowskich czystkach lat 30. Przyrodni ojciec, Ozjasz Szechter, został przed wojną skazany za antypolską działalność w nielegalnej Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy. Po „wyzwoleniu” kierował m. in. Wydziałem Prasowym Centralnej Rady Związków Zawodowych.

Stefan Michnik pracę w warszawskim sądzie wojskowym rozpoczął 27 marca 1951 r. Już dwa tygodnie później skazał na dożywocie żołnierza Narodowego Zjednoczenia Wojskowego Stanisława Bronarskiego „Mirka”. Jego ofiarami byli również żołnierze AK, NSZ, WiN, działacze niepodległościowi. Zarzuty: szpiegostwo, próba obalenia przemocą ustroju, spisek w wojsku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
forrestjohn napisał:
Prócz tego, że przyrodnim, starszym o 16 lat bratem Adama? Urodził się 28 września 1929 r. w Drohobyczu. Jego miastem, jak deklaruje, do dziś pozostał Lwów – tu do 1939 r. uczęszczał do szkoły powszechnej (której zresztą nie ukończył). Ważniejszy od Lwowa był dla niego jednak komunizm, który wyssał z mlekiem matki. Helena Michnik – aktywistka Związku Niezależnej Młodzieży Socjalistycznej „Życie” – po 1945 r. uczyła kadetów KBW i pisała zakłamane podręczniki do historii. Ojciec, też komunista, zginął w stalinowskich czystkach lat 30. Przyrodni ojciec, Ozjasz Szechter, został przed wojną skazany za antypolską działalność w nielegalnej Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy. Po „wyzwoleniu” kierował m. in. Wydziałem Prasowym Centralnej Rady Związków Zawodowych.

Stefan Michnik pracę w warszawskim sądzie wojskowym rozpoczął 27 marca 1951 r. Już dwa tygodnie później skazał na dożywocie żołnierza Narodowego Zjednoczenia Wojskowego Stanisława Bronarskiego „Mirka”. Jego ofiarami byli również żołnierze AK, NSZ, WiN, działacze niepodległościowi. Zarzuty: szpiegostwo, próba obalenia przemocą ustroju, spisek w wojsku.



...czyli sugerujesz,że jeżeli jesteś głupi* a jesteś, to twoja rodzina też jest głupia?..
...skąd w tobie tyle nienawiści,,dziadu,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
forrestjohn Janek
(forrestjohn)
Początkujący
Nic nie sugeruję,stwierdzam fakty,nie tylko ja zresztą !w takim duchu wychowano Adasia,a wiadomo,czym za młodu....
Mi wpojono inne wartości!
Polemizowałbym czy to nienawiść,raczej pragnienie rozliczenia i ukarania zdrajców!
Za dziada się nie orażę,kamieniem nie rzucę,ale na przyszłość racz warzyć słowa!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...to Adam Michnik jest zdrajcą?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
christopher29 Weiss
(christopher29)
Wiking
nie chcę się mieszać ,ale uważam ,że oni wszyscy zasługują na karę śmierci michniki miller , tusk , komorowski i cała ta horda polityków która działała na szkodę narodu Polskiego również ,kto ziemię swoją i przemysł sprzedaje ten jest wrogiem ojczyzny ...
Dlaczego wyjeżdżamy bo tak dobrze jest tutaj ?
czy tak źle u nas , proponuję się zastanowić czym było porozumienie , które podpisał wałęsa itp to był pakt dlatego tacy ludzie jak michnik dzisiaj mają spore majątki , komuna trwa w najlepsze tylko ,że jest miej widoczna gołym okiem .
czym są organizacje charytatywne , u nas ?
zarządzane są przez żydowskie elity , które rozkradały nasz kraj , mam na myśli w głównej mierze masonów , kto jest w temacie ten wie .
Jeżeli kogoś obraziłem tym co napisałem to z góry nie żałuję ponieważ takie są fakty i uważam ,że ludzie , którzy z jakich kolwiek powodów ukrywają ten fakt albo uważają ,że problemu niema powinni przemyśleć sprawę czy rzeczywiście takie jest moje zdanie i to nie jest nienawiść a fakt!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...brakuje mi czasami starego dobrego Jasty 102...
...ktory tak często przypominal o zasługach ojca Jarosławo Kaczyńskiego...
...i nadanej mu przez władze komunistyczne kamienicy na Żoliborzu...
...może jakiś prawicowy troll zajął by się tą ,,hanibną,, sprawą...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
bojfrauszlo napisał:
...to Adam Michnik jest zdrajcą?

No niestety -zdarzylo sie raz w historii komunizmu,ze towarzysz Adas ulegl odchyleniu prawicowo-nacjonalistycznym w roku panskim 1968.
Jest to bardzo smutna karta w zyciorysie tego zasluzonego komunisty.
Przejrzal jednak na oczy i zrozumial swoj blad.
Przy okraglym stole w 89 r zlozyl samokrytyke i wychylil za zdrowie czlowieka honoru i towarzysza generala ,czym zmyl
hanbe swojej zdrady.Od tego czasu towarzysz Adam niestrudzenie trwa wiernie na pierwszej linii frontu w walce o swiatowy leninizm i marksizm.
Z partyjnym pozdrowieniem !!!



www.mojanorwegia.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
forrestjohn Janek
(forrestjohn)
Początkujący
Czym jest KOD
Komuniści
Ormowcy
Donosiciele
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
forrestjohn napisał:
[quote]Czym jest KOD
Komuniści
Ormowcy

...widać ,że przemyt dowiózł już płyn do spryskiwaczy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
223 Posty
ALEXANDER HAZARD
(ALEXANDEROS)
Stały Bywalec
Takich Stefanów Michników(?) raczej SZEHTERÓW to powinno się powiesić publicznie. To oprawcy którzy powinni być UNICESTWIENI razem z rodzinami(!!!) Takich Mimimichchchnikw jest duo więcej ale dopóki w Polsce będzie rządzić żydo-komuna takie śmieci jak Michniki będą chodzi na wolności, będą szkalować naród Polski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok