Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Co robic w przypadku kradzieży samochodu na Norweskich Blachach w Pols - Norwegia

4 Posty
Rafał szymaniak
(Rafał92)
Wiking
Cześć zostawiłem samochód w Polsce mojej dziewczynie ktora za miesiąc przyjedzie do Norwegii, nie jest wpisana w vongekort jako drugi wlasciciel . Moje pytanie brzmi co mam robic w przypadku kradziezy samochodu ? , czy musze to Ja składać oswiedczenia na Policji ?? Czy wystatczy ze z Norwegii zadzwonie ubezpieczalni i ich poinformuje. ? Czy mam sie kontaktowac tylko z ubezpieczalnia czy tez na Norweska Policje sie udać?? Mógłby ktoś wytlumaczyc ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Rafał92 napisał:
Cześć zostawiłem samochód w Polsce mojej dziewczynie ktora za miesiąc przyjedzie do Norwegii,
niezłe, niezłe
prawie tak samo dobre jak to:
Uczciwy, trzeźwy Polak jedzie rano swoim samochodem do pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Miroslaw Kiersznik
(MIRAS1970)
Wiking
twoja dziewczyna moze zglosic na policje w polsce/ty musisz zglosic na policje w norwegi i ubezpieczalni.jezeli samochod mial auto casko to beda chcieli komplet kluczykow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Rafał szymaniak
(Rafał92)
Wiking
Dzięki za odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Rafał92 napisał:
Dzięki za odpowiedz
------
... i ciesz sie, bo bedziesz mial fajna rozrywke : Norwegowie beda Cie scigac podatkiem drogowym bo.... nie zwrocisz tablic rejestracyjnych. Ja bawie sie tym juz 3 rok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
jasta102 napisał:
Rafał92 napisał:
Cześć zostawiłem samochód w Polsce mojej dziewczynie ktora za miesiąc przyjedzie do Norwegii,
niezłe, niezłe
prawie tak samo dobre jak to:
Uczciwy, trzeźwy Polak jedzie rano swoim samochodem do pracy.


...znam takich co jeżdzom nonstop pijani...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok